Sınıfının En İnce Dizüstü Bilgisayarı

Bilgisayar
Dell’in Türkiye’ye sunmuş olduğu ultra-ince notebook segmentinin ilki ve dünyanın 15,6 inçlik en ince bilgisayarı olan XPS 15z; Dell’in son dönemde geliştirmiş olduğu performansı en ...
EMOJİLE

Dell’in Türkiye’ye sunmuş olduğu ultra-ince notebook segmentinin ilki ve dünyanın 15,6 inçlik en ince bilgisayarı olan XPS 15z; Dell’in son dönemde geliştirmiş olduğu performansı en yüksek ve en iddialı bilgisayarı olma özelliğini taşıyor.
 
İnanılmaz derecedeki ince görünümüne rağmen; bitmeyen bir güç, full HD ekran ve uzun pil ömrü sunan bilgisayar kurumsal kullanıcıların ihtiyaçlarını da gözetiyor. Ofis işlerini bilgisayarın benzersiz çoklu görev özellikleri ile yüksek performansta tamamlayabilecek kullanıcılar, arta kalan zamanlarında gerçek bir oyun deneyimi yaşayabilecekler.
 
DAHA AZ HACİM, DAHA ÇOK ÇEKİCİLİK
 Kişisel tutkularının peşinden giderken, işini de ihmal etmeyenler için tasarlanan XPS 15z, inanılmaz derecedeki ince dış görünümüne rağmen kıtalararası uçuşlarda bile yeterli olan uzun pil ömrü ile kendine hayran bırakıyor. Standart HD görüntülerden 2 kat daha fazla çözünürlüğe sahip Full HD ekranı, otomatik güç tasarruflu Optimus teknolojiye sahip grafik kartları bu elegant ve havalı bilgisayarın özelliklerinden sadece birkaçı.

ahaber.com
 
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme