PC’nizi A’dan Z’ye Tanıyın!

Bilgisayar
Arkadaşlarınıza, bilgisayarlarındaki parçalar hakkında bilgi edinmeleri için hala Everest’i öneriyorsanız size çok daha iyi bir önerimiz var. Uzun zaman önce Everest’in yerini alan AIDA64,...
EMOJİLE

Arkadaşlarınıza, bilgisayarlarındaki parçalar hakkında bilgi edinmeleri için hala Everest’i öneriyorsanız size çok daha iyi bir önerimiz var. Uzun zaman önce Everest’in yerini alan AIDA64, hem daha fazla özellik sunuyor hem de yeni sürümü ile sisteminizde farklı testler yapmanızı mümkün kılıyor.

FinalWire tarafından geliştirilen AIDA64’ün yeni sürümü 1.80 piyasaya sürüldü. Piyasadaki en geniş bileşen veri tabanına sahip olan yazılım, artık AMD Bulldozer ve Llano işlemciler hakkında dahi ayrıntılı bilgi verirken yeni SensorPanel bileşeni ile donanımlarınızın durumunu gerçek zamanlı olarak gözlemlemenizi mümkün kılıyor.

Birçok farklı performans ve kararlılık testini barındıran AIDA64’ün bu yeni sürümüyle birlikte AMD FX-Serisi "Bulldozer" işlemcileri, A-Serisi "Llano" APU’ları ve VIA QuadCore işlemcileri test edebileceksiniz. Testler sayesinde bilgisayarınızın kararlığını sınarken yazılımın geniş veri tabanı ile sisteminizdeki bütün bileşenler hakkında ayrıntılı bilgi edinebileceksiniz.

İndirmek için tıklayın

chip.com.tr