Metin2 pvp erver için seçim önerileri

Bilgisayar
2008 yılından bu yana internet tabanlı oyunlarda en çok tercih edilen oyun olan Metin2 ile oyun deneyimi artık pvp serverlarda yaşanıyor. Yüksek oyuncu sayıları, yüksek güvenlik önlemleri ve yüksek ke...
EMOJİLE

2008 yılından bu yana internet tabanlı oyunlarda en çok tercih edilen oyun olan Metin2 ile oyun deneyimi artık pvp serverlarda yaşanıyor. Yüksek oyuncu sayıları, yüksek güvenlik önlemleri ve yüksek keyifli mücadele gibi pek çok özelliğiyle Metin2 pvp serverlar yoğun olarak tercih ediliyor. Metin2 internet tabanlı bir oyun olmasından dolayı, oyunun keyifli şekilde oynanması için hizmet veren pvp serverler bulunuyor. Bu yüzden yoğun olarak tercih edilen pvp serverlerde bazı özelliklerin bulundurulması, iyi bir oyun deneyimi için en olmazsa olmazların başında geliyor.

Metin2 pvp serverlarında yer almak için çok sayıda alternatif sunucu bulunmasından dolayı sunucu seçimlerini iyi araştırma yaparak seçilmelidir. Zaten Metin2 pvp serverlerinde oyunculara tanıtım yüksek online oyuncu sayısıyla yapılıyor ki doğru bir pvp server için yapılacak en doğru seçimin püf noktası seçilecek serverın yüksek online kullanıcı sayılarına sahip olmasıdır. Her oyun karakterinin gelişimi için oyuna büyük bir emek harcıyor ki bunun tir çırpıda gitmesi büyük bir yıkım yaratacağından yoğun online oyuncu sayısına sahip olan serverler her zaman en güvenli ve en doğru pvp serverlardır.

Metin2 Pvp Serverların Geçmişi

Türkiye’de de yüksek oyuncu sayılarının bulunduğu Metin2 pvp serverlerı 2008’den bu yana bulunuyor. 2005 yılında ilk çıktığında Türkiye’deki internet tabanlı oyunlara olan ilgi dolayısıyla sadece Türk oyunculara özel Türk sunucuları da bulunuyordu. Ancak 2008’den sonra yaygınlaşan Metin2 pvp serverler karakter özellikleri, oyun içi fonksiyonları ile normal sunuculara göre daha fazla özellik barındırıyor. Ayrıca oyunu kişiselleştirme fırsatı sunan bu serverların sayısı her geçen gün daha da artıyor.

Metin2 Pvp Server Özellikleri

Metin2 pvp serverlarda güvenlik, oyun içi fonksiyonellik ve açıklar son derece önemli bir konudur. Bu noktada Metin2 pvp serverlerda Firewall ve DDOS koruması gibi güvenlik önlemleri seçim yaparken çok önemlidir. Geliştirmek için sunucuda uzun emekler verilen karakterlerin, sunucuya yapılacak bir saldırı halinde yok olması sorunuyla karşı karşıya kalmamak adına Metin2 pvp sunucularını güvenlik önlemleri açısından inceleyerek seçmeye özen gösterilmeli. Aynı zaman da Metin2 TR sunucularındaki en önemli sorun olan Worldport gibi açıkların olmaması, Dc, Lag ve uyku modu gibi sorunların olmaması da pvp serverların en önemli özelliklerindendir.  Bu kriterlerin yanı sıra oyunun oynanışı ve özellikleri etkileyen hususları da http://www.pvpserverler.org/ adresinde inceleyebilir, pvp server seçimini yapabilirsiniz.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme