G. Saray’dan Başka Türk Takımı Yok

Bilgisayar
FifaSoccerBlog’da yayınlanan ve FIFA 2012’de yer alacak takımların yer aldığı tabloda Türk takımlarının yer almaması kafaları karıştırırken, daha önce yayınladığımız haberimizde dile getir...
EMOJİLE

FifaSoccerBlog’da yayınlanan ve FIFA 2012’de yer alacak takımların yer aldığı tabloda Türk takımlarının yer almaması kafaları karıştırırken, daha önce yayınladığımız haberimizde dile getirdiğimiz lisans sorununun bu duruma sebebiyet verdiği akıllara geliyor.

FIFA’nın yapımcı şirketi EA Games, daha önce Süper Lig’in lisans hakkı dolayısıyla Türkiye Futbol Federasyonu’yla görüşmüş; ancak TFF daha önceki senelerin aksine "bizle değil, 18 takımla görüşüp anlaşmanızı yapın" yanıtını almıştı.

EA Sports’un ayrı ayrı Türk takımlarıyla lisans anlaşması yapmak yerine böyle bir yola başvurmuş olabileceği düşünülüyor.

PREVIEW SÜRÜMÜNDE TÜRK TAKIMLARI VAR

27 Eylül’de satışa sunulması beklenen FIFA 2012’nin sadece oyun ithalatçılarına sunulan Preview sürümünde ise böyle bir sorun yok ve Galatasaray dışında diğer Türk takımları da yer alıyor. Ancak oyunun final sürümünde EA Sports’un nasıl hareket edeceği henüz netlik kazanmadı.

Hürriyet
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme