Fotoğraflarınızı Yeniden Oluşturun

Bilgisayar
4000 LPI yüksek çözünürlük ile G-Pen M609X, tasarım için en uygun grafik performansını sağlıyor. Benzersiz çift yön özelliği ile aktif bölge anında genişten standarda ve yeniden genişe dönüştürülebili...
EMOJİLE

4000 LPI yüksek çözünürlük ile G-Pen M609X, tasarım için en uygun grafik performansını sağlıyor. Benzersiz çift yön özelliği ile aktif bölge anında genişten standarda ve yeniden genişe dönüştürülebiliyor. 9” x 5,5” (geniş) / 7.25” x 5,5” (standart) çalışma alanı ve hafif kablosuz kalemi ile Windows ve MAC kullanıcılarının yazma, çizme, tasarlama ve e-posta imzalama gibi işlemleri kolaylıkla yerine getirebilmelerine olanak verir.

Çizim veya yazım sırasında kullanmak için iki tuşu ve kalınlık için 1024 seviye basınç hassasiyeti bulunan kablosuz dokunmatik kalem, fareye kıyasla daha fazla kontrol ve rahatlık sağlar. İmleç, kalemi yerleştirdiğiniz yerde kusursuz biçimde hareket eder.

Döner pad ile 4D kaydırma, yakınlaştırma / uzaklaştırma, ses arttırma / azaltma ve fırça genişliği fonksiyonlarını kolaylıkla kullanmak mümkün. Office, Internet ve Vista fonksiyonlarına anında erişmek için kalemle 26 adet kısayol tuşundan birine tıklamanız veya bir fonksiyonu çalıştırmak için kalemle hafifçe dokunmanız yeterli. Üstelik paketle birlikte gelen PhotoImpact 12SE (yalnızca Windows) yazılımı sayesinde G-Pen M609X’te fotoğraflarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

SON KULLANICI FİYATI:220TL

Haber365

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme