Dünyanın en hafif ultrabook’u: ThinkPad X1 Yoga

Bilgisayar
Lenovo’nun  son üyesi ThinkPad X1 Yoga, 14 inçlik dokunmatik ekranı ve 6. nesil Intel Core™ i7 işlemcisiyle çok güçlü. 1.27 kg. hafifliğinde olan ThinkPad X1 Yoga, 11 saate kadar pil süres...
EMOJİLE

Lenovo’nun  son üyesi ThinkPad X1 Yoga, 14 inçlik dokunmatik ekranı ve 6. nesil Intel Core™ i7 işlemcisiyle çok güçlü. 1.27 kg. hafifliğinde olan ThinkPad X1 Yoga, 11 saate kadar pil süresi bulunuyor.

ThinkPad X1 Yoga, 2016 iF Ürün Tasarım Ödülleri’nde toplamda 16 ödül aldı. Alttan aydınlatmalı klavyesi ile  şık bir görünüme sahip ThinkPad X1 Yoga sıvı dökülmelerine karşı da dayanıklı.

2’si 1 arada dönüştürülebilir bir kullanıma sahip ve tuşları dizüstü bilgisayar olarak kullanılmadığında geri çekiliyor. ThinkPad X1 Yoga, çalışma, sunum, yaratıcılık ve bağlanma isteklerinize göre dört esnek kullanım moduyla farklı alternatifler sunuyor.

Zorlayıcı Askeri Testler Sonucunda Üretildi

Askeri seviyedeki testler ile denenen ThinkPad X1 Yoga aşırı zorlu koşullara karşı dayanıklı olarak üretildi. Tüm bu dayanıklılığa rağmen yalnızca 1,27 kg hafifliğinde olan bu dönüştürülebilir Ultrabook™, X1 ailesinin diğer üyeleri gibi oldukça ince, hafif ve dayanıklı.

Windows 10 Pro işletim sistemine sahip ThinkPad X1 Yoga’nın isteğe bağlı OLED teknolojisi, 14 inçlik 2K dokunmatik ekranıyla video ve fotoğraflarınız her zaman daha iyi görünüyor.

İsteğe bağlı LTE-A ile en hızlı ve en gelişmiş mobil geniş bant teknolojisine sahip ThinkPad X1 Yoga, iki ekranı ile ses aygıtlarına kablosuz olarak bağlanabilmenizi sağlayan WiGig Dock özelliği sunuyor.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme