Dev Gibi Tablet PC

Bilgisayar
 inçlik ya da 10 inçlik tabletlerin büyük ve taşınabilir olduğunu düşünmüyorsanız sizi bir de Lenovo’nun 23 inçlik tabletiyle tanıştıralım. Bir tablet için oldukça büyük olan bu ürün, yarı ...
EMOJİLE

 inçlik ya da 10 inçlik tabletlerin büyük ve taşınabilir olduğunu düşünmüyorsanız sizi bir de Lenovo’nun 23 inçlik tabletiyle tanıştıralım. Bir tablet için oldukça büyük olan bu ürün, yarı taşınabilir amaçlarla tasarlanıyor.

Lenovo pazarlama yetkilisi William Kai tablet için şunları söylüyor; "23 inçlik tabletler için bir potansiyel olduğunu düşünüyoruz. Pil ömrünü ve ağırlık konusunu çözmemiz gerekiyor. Tabii ki tam olarak taşınabilir amaçlarla yapılmıyor. Ama evde odadan odaya tam bir klavyeyle beraber ya da televizyon olarak taşıyabilecek veya sehpanın üzerine koyup ailecek oyun oynayabileceksiniz. Umarız bu yıl sonunda piyasada olacak."

Masaüstü PC’nizde de monitör olarak kullanabileceğiniz 23 inçlik tabletin fikri kulağa ilginç geliyor. Pil ve ağırlık sorunu çözülebilirse bu yılın sonunda bizi neler bekliyor hep beraber göreceğiz.

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur