Cowon’dan İnternetsiz Tablet

Bilgisayar
Müthiş bir ivme ile yükselen ve giderek artan bir potansiyele sahip olan tablet pazarına her geçen gün alternatif oyuncular, farklı ürünlerle katılıyor. Daha çok müzik çalarları ile bildiğimiz Cowon d...
EMOJİLE

Müthiş bir ivme ile yükselen ve giderek artan bir potansiyele sahip olan tablet pazarına her geçen gün alternatif oyuncular, farklı ürünlerle katılıyor. Daha çok müzik çalarları ile bildiğimiz Cowon da R7 adındaki yeni tableti ile piyasaya giriş yaptı. Cowon’un tableti için seçtiği işletim sistemini ise oldukça büyük bir sürpriz olarak değerlendirebiliriz:

Windows CE. Tablet-medya oynatıcı arası ara form diyebileceğimiz cihazda 1080p HD video desteği, 3GP, MKV ve Flash video desteği gibi multimedya seçeneklerin yanında modifiye edilmiş Windows CE 6.0 işletim sistemi dikkat çekiyor. İnternet erişimi olmaması gibi inanılmaz bir özelliği de bulunan tabletin depolama kapasitesi ise 64 GB. 10 saat video, 65 saat müzik oynatma özelliği bulunan 7 inç’lik cihazdaki ekran çözünürlüğü ise 800×480. Şimdilik yalnızca Güney Kore’de piyasaya sürülecek cihazla ilgili fiyat bilgisi ise paylaşılmadı.

Computerworld Türkiye
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme