Avrupa’da Yok Türkiye’de Var

Bilgisayar
Samsung Galaxy TabApple ile Samsung’un tablet kavgası henüz Türkiye’ye yansımadan test etme olanağı bulduğumuz 10.1 inç ekrana sahip Samsung Galaxy Tab, iPad’e rakip olabilecek dokun...
EMOJİLE

Samsung Galaxy TabApple ile Samsung’un tablet kavgası henüz Türkiye’ye yansımadan test etme olanağı bulduğumuz 10.1 inç ekrana sahip Samsung Galaxy Tab, iPad’e rakip olabilecek dokunmatik bir cihaz gibi görünüyor. Türkiye’de Ağustos’un son haftası satışa sunulacak ve Apple’ın mahkeme kararıyla satışını engellediği Galaxy Tab 10.1 inç tablet eli terazi olanlar için hafif ve oldukça ince tasarımıyla dikkat çekiyor. Samsung Pazarlama ve İletişim Müdürü Cem Sezer’in verdiği bilgiye göre, cihazın kontratsız fiyatı 1.399 TL olacak. Data paketli seçenekler ise 75 TLx24 ay (250 MB), 85 TLx24 (1 GB), 95 TLx24 (4 MB) olarak belirlenmiş. Teknoloji marketlerde de satışa sunulacak olan yeni cihaz, üstün çoklu-görev performansı ve ileri düzeyde kullanıcı etkileşimi sunuyor. Samsung Electronics Türkiye Genel Müdürü Sung Yong Hong, şirket olarak tek başına büyümeye değil Türkiye’yle birlikte büyümeye odaklandıklarını söyledi.

TÜRKİYE ÖNCELİKLİ
Türkiye’den önce Afrika, Ortadoğu ve Dubai gibi bölgelerde görev aldığını ve bu bölgelerin hiç birinde Türkiye’deki potansiyelin olmadığını belirten Sung Yong Hong, "Türkiye çok büyük potansiyeli olan ve büyümeye devam eden bir ülke. Rusya ile birlikte şirketimiz için en önemli iki pazardan biri… Buradaki işimize ‘Pazarda büyüyeceğiz, karımızı, kazandığımız parayı arttıracağız’ diye bakmıyoruz. Türkiye’nin büyümesini, buna paralel şirketimizin de büyümesini ve sosyal sorumluluk projeleriyle konumunu güçlendirmesini istiyoruz" değerlendirmesini yaptı. Hong, Galaxy Tab 10.1’i, Turkcell’le birlikte tüketiciye sunuyor olmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

ahaber.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme