Apple’ın yeni iMac’leri görücüye çıkacak

Bilgisayar
ABD’deki bilgisayar mağazaları, iMac’lerde yaptıkları indirimleri çoktan duyurmaya başladılar. Bu, yeni iMac’lerin gelmek üzere olduğunun iyi bir işareti. Ancak büyük bir yenilik bek...
EMOJİLE

ABD’deki bilgisayar mağazaları, iMac’lerde yaptıkları indirimleri çoktan duyurmaya başladılar. Bu, yeni iMac’lerin gelmek üzere olduğunun iyi bir işareti. Ancak büyük bir yenilik beklemeyin; yeni iMac’ler muhtemelen sadece Haswell mimarisine yükselmekle yetinecekler.

iMac’lerdeki indirimlere ek olarak Apple’ın satıcılara sağladığı yeni iMac miktarının da önemli ölçüde azaldığı söyleniyor. Bu iki işaret bir araya geldiğinde yeni bir iMac’in tanıtılmak üzere olduğunu rahatlıkla tahmin edebilirsiniz. Yeni iMac’in kullandığı işlemci mimarisinin Ivy Bridge’den Haswell’e yükseltilmesi bekleniyor.

Apple’ın yeni hepsi-bir-arada PC’lerinin Eylül 2013’te çıkması bekleniyor. iMac’e özel bir Apple etkinliği düzenlenme olasılığı ise düşük. Yeni iMac’lerde Haswell’e geçişin dışında büyük değişikliklerin olması beklenmiyor. iMac’ler 2012’nin sonunda baştan aşağı yenilenmiş, yeni bir tasarıma kavuşmuştu.

Uzmanabi.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme