Amerika ile Aynı Anda Türkiye’de!

Bilgisayar
Son teknolojilerin adresi GOLD Teknoloji Marketleri, üstün özellikleri ile hayranlık uyandıran yeni MacBook Proyu Amerika ile aynı anda Türk tüketicisiyle buluşturuyor.  Yepyeni dört çekirdekli i...
EMOJİLE

Son teknolojilerin adresi GOLD Teknoloji Marketleri, üstün özellikleri ile hayranlık uyandıran yeni MacBook Proyu Amerika ile aynı anda Türk tüketicisiyle buluşturuyor.

 Yepyeni dört çekirdekli işlemciler… Thunderbolt teknolojisi… FaceTime HD kamera… Ve daha birçok çığır açan özellik taşıyan yeni MacBook Pro’lar, son teknolojiyle herkesten önce buluşmak isteyenleri GoldTeknolojiMarketleri’nde bekliyor!

13 inç MacBook Pro artık 2,3 GHz Intel Core i5 ve mevcut en hızlı iki çekirdekli işlemci olan 2,7 GHz Intel Core i7 seçeneklerine sahip. Turbo Boost özelliğiyle 3,4 GHz’lik bir hıza ulaşabilen bu işlemciler, 13 inç MacBook Pro’nun bir önceki nesle göre iki kat hızlı performans göstermesini sağlıyor. Artık tüm MacBook Pro serisinde bulunan entegre Intel HD Graphics 3000 işlemci, günlük işlerinizi rahatlıkla yerine getiriyor. Görüntünün hızlı bir şekilde kodlanmasını sağlayarak, FaceTime ile HD görüntülü arama yapmanızı mümkün kılıyor.

Ayrıca görüntüyü etkin bir şekilde çözen işlemci, uzun süreli DVD ve iTunes filmlerinin oynatılmasına da olanak sağlıyor. 15 ve 17 inç MacBook Pro modelleri, grafik ağırlıklı uygulamalarda da otomatik olarak yüksek performanslı AMD Radeon grafik işlemcilerine geçiş yapıyor. Bir önceki seriye göre 3 kata kadar daha fazla performans sunan yeni modeller, 3D oyunlarda saniye başına kare sayısını artırarak HDvideoprojelerinde daha hızlı ve hassas çalışılabilmesine imkan sağlıyor.

Yeni MacBook Pro, Thunderbolt teknolojisi ile, bir dizüstü bilgisayarla yapılabilecekleri değiştiriyor. Thunderbolt teknolojisi yeni nesil yüksek performanslı çevre birimlerinin, başta MacBook Pro olmak üzere yeni nesil bilgisayarlara bağlanmasını sağlıyor. Ayrıca yeni MacBook Pro ile; net, geniş ekran HD video görüntü sayesinde daha iyi iletişim kurulabiliyor. Yeni FaceTime HD kamera, arkadan aydınlatmalı LED, ekrana mükemmel uyum sağlayarak daha önceki serinin kamerasına oranla üç kat daha fazla çözünürlük sağlamasının yanı sıra, az ışıklı ortamlarda geliştirilmiş performans sunuyor.

Multi-Touch trackpad, çok daha uzun ömürlü pil, mükemmel bağlantı kalitesi, DVD’leri süper hızlı yazdırma olanağı ve daha fazlası yine yeni MacBook Pro’da! Teknolojinin son harikası yeni MacBook Pro’lar; fotoğraf makinesinden cep telefonuna, notebook’tan LCD televizyona, masaüstü PC’den OEM ürünlerine, MP3 çalardan oyun CD’lerine ve dünyaca ünlü markaların saatlerine kadar teknolojide geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunan Gold Teknoloji Marketleri’nde sizin olmayı bekliyor. Yeni MacBook Pro’lar, Gold Altunizade, Bahçelievler, Levent, Forumİstanbul212 Power Outlet, Tekirdağ Tekira, Bursa mağazalarında.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme