Alıştığımız TV İzleme Artık Tarihe Karışıyor

Bilgisayar
5 Nisan 2011 tarihinde Roma’da gerçekleştirilen Toshiba World 2011’i CHIP Online olarak sizler için izledik. Etkinlik firmanın 3D TV ve bilgisayar – TV – tüketici elektroniği s...
EMOJİLE

5 Nisan 2011 tarihinde Roma’da gerçekleştirilen Toshiba World 2011’i CHIP Online olarak sizler için izledik. Etkinlik firmanın 3D TV ve bilgisayar – TV – tüketici elektroniği sistemleri yakınsaması planlarının tüm detayları ile anlatıldığı bir teknoloji şovuna dönüştü. Toshiba World 2011 özellikle yeni TV teknolojisinin neler yapabileceğini sergilemesi açısından yeni ufuklara işaret etmesiyle öne çıktı.

Toshiba Avrupa müdür yardımcısı Toshi Hiro Ikeda tarafından gerçekleştirilen açılış konuşması beklenildiği gibi Japonya’daki büyük felakete göndermelerle başladı.

Toshiba 2011 boyunca dijital eğlence konseptine yoğunlaşacak gibi görünüyor. Dijital eğlencenin ayrılmaz bir parçası olan veri depolama bölümünü NAND flash bellek teknolojisinin üreticisi Toshiba yarıiletken bölümü ile güçlendiren firma dijital eğlencede birazdan detaylarından söz edeceğimiz CEVO teknolojisini TV serisine entegre ederek yeni ufuklara açılıyor.

Chip.net

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme