Uluslararası Öğrenci Kampı kayıtları başladı

Gençlik
Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı ve Uluslararası Genç Derneği`nin ortaklaşa yürüteceği Uluslararası Öğrenci Kampı`na kayıtlar başladı. Kampa katılacak ilk öğrenciler 11 Ağ...
EMOJİLE

Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı ve Uluslararası Genç Derneği`nin ortaklaşa yürüteceği Uluslararası Öğrenci Kampı`na kayıtlar başladı. Kampa katılacak ilk öğrenciler 11 Ağustos`ta Çanakkale Kabatepe`de olacak.

YTB ve UGED`in ortaklaşa projesine, Türkiye`de okuyan bütün uluslararası öğrenciler başvurabilecek. 8 haftalık periyot halinde gerçekleştirilecek Uluslararası Öğrenci Kampı`nda öğrenciler 50`şer kişilik gruplar halinde kampa katılacak. http://uluslararasigenclikkampi.com adresinden yapılacak başvurularda öğrenciler, kamp programına katılmak istedikleri tarihleri seçecek. Uluslararası Öğrenci Kampı`nın ilki 11 Ağustos`ta gerçekleştirilecek.

ÜCRETSİZ ULAŞIM

Doğal güzelliğiyle Türkiye`nin en önemli kamp merkezlerinden biri olarak gösterilen Çanakkale Kabatepe`de deniz sıfır alanda gerçekleştirilecek kamp programına İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa`dan toplu ulaşım imkânı sunuluyor. Öğrencilerin her ihtiyacının düşünüldüğü kamp süresince uzmanlar, katılımcılara refakat edecek.

KAMPTA NELER VAR?

Bir haftalık dolu dolu kamp için her detayın düşünüldüğü dolu dolu program içerisinde her gün tarih ve doğanın iç içe geçtiği Çanakkale kültür gezileri düzenlenecek. Sportif aktivitelerin ön plana çıktığı etkinliklerin yanı sıra, film gösterimleri, müzik dinletileri, el sanatları kursları, tarih, medeniyet ve kültür seminerleri ile kamp programı zenginleşecek. Bir hafta boyunca doyasıya güzel vakit geçirecek katılımcılara kamp sonunda sertifika verilecek. Uluslararası Gençlik Kampı sekiz haftalık periyodun sonunda 6 Ekim`de tamamlanacak.

Tüm uluslararası öğrenciler davetlidir.

Başvuru için: www.uluslararasigenclikkampi.com

Detaylı Bilgi: 0216 532 00 41