Genç TÜMSİAD ve Genç Okur’dan ortak adım

Gençlik
Genç TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Dış İlişkiler Başkanı Mustafa Alpay ile Genç Okur dergisi genel yayın yönetmeni Mustafa Yıldız’ın Semerkand şirketler gurubunda bir araya gelerek i...
EMOJİLE

Genç TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Dış İlişkiler Başkanı Mustafa Alpay ile Genç Okur dergisi genel yayın yönetmeni Mustafa Yıldız’ın Semerkand şirketler gurubunda bir araya gelerek imzaladığı protokol kapsamında gençliğin önündeki sorunlar birlikte hareket edilerek çözüme kavuşturulmaya çalışılacak. İlerleyen dönem de Genç Okur dergisinin sayfalarında Genç TÜMSİAD gençlere meslek gruplarını tanıtarak gençlerin doğru meslekleri seçmelerinde onlara yardımcı olacak. Ayrıca Genç TÜMSİAD ve Genç Okur liselerde ortak konferanslar ve faaliyetler düzenleyecek.

Yapılacak olan bu  faaliyetler ile birlikte gençlere ulaşılarak onlar ile girişimcilik , sosyal hayatta yapılması gerekenler , gençlerin kendilerini nasıl daha donanımlı yetiştirebileceği konusunda bilgi paylaşımlarında bulunulacak. Protokol kapsamında liselere Genç Okur dergilerinin ulaştırılması konusunda Genç TÜMSİAD ile Genç Okur dergisi çözüm ortaklığında bulunacak.

İmza töreninde Semerkand yayınları grubunun bir çok yetkilisi ile İstanbul Genç TÜMSİAD Kaynak Geliştirme ve Finans Komisyonu Başkan Yardımcısı Selçuk Aztekin de hazır bulundular.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi