İstanbul’da Tek Katlı Villa Sahibi Olun!

Turizm&Seyahat
İstanbul; Türkiye’nin en çok nüfusa sahip olan şehri! Taşı toprağı altın sözüyle bilinen İstanbul’da güzel bir hayat sürmek herkesin hayali! Takdir edersiniz ki, insanlar; güzel bir yaşam alanı sayesi...
EMOJİLE

İstanbul; Türkiye’nin en çok nüfusa sahip olan şehri! Taşı toprağı altın sözüyle bilinen İstanbul’da güzel bir hayat sürmek herkesin hayali! Takdir edersiniz ki, insanlar; güzel bir yaşam alanı sayesinde huzurlu bir hayata sahip olabilirler. Bu noktada, İstanbul’daki villaların öne çıktığını söyleyebiliriz.

Villada yaşamanın birtakım avantajları bulunuyor. Her şeyden önce, çocuklu aileler için harika bir seçenek olduğundan bahsetmeliyiz. Ailesiyle, çocuklarıyla ve evcil hayvanlarıyla sorunsuz bir hayat sürmek isteyenler; villada kalarak bu isteklerini gerçeğe dönüştürebilirler. Bunun yanı sıra, villaların apartman daireleri gibi gürültü sıkıntısı da bulunmaz. Bilhassa misafir ağırlamak için harika yaşam alanı olduklarından bahsetmek gerekir. Ayrıca, otopark sorunu da yoktur. Her villanın ufak veya büyük bir bahçesi vardır. Bu sayede, insanlar; doğa ile iç içe olma fırsatını elde ederler.

Sonuç olarak, siz de villada kalmanın hayalini kuruyor olabilirsiniz. Bu noktada, sizi Göl İstanbul ile tanıştırmak istiyoruz. Satılık villa arayanlar için harika bir seçenek olan Göl İstanbul; size cennetten farksız bir yaşam alanı vaat ediyor. Gelin, Göl İstanbul’un dünyasına yakından bakalım!

Göl İstanbul Nerededir?

Hayallerinize taşının sloganıyla hizmet veren Göl İstanbul; sahip olduğu özelliklerle dikkat çekiyor. Her şeyden önce, harika bir konumu olduğunu söylemeliyiz. Bu sayede, istenilen her yere rahat bir şekilde ulaşılır. İstanbul; deprem riski olan bir şehirdir. Ancak, Göl İstanbul; depreme dayanıklı olacak şekilde inşa edilmiştir. Bir başka deyişle, insanların aklında herhangi bir güvenlik endişesi oluşmasına gerek yoktur. Bunun yanı sıra, 7/24 güvenlik hizmeti verir. Bu sayede, villalarda çok fazla yaşanan hırsızlık vakalarının önüne geçer. Ayrıca, spor ve aktivite alanları ile de insanların sosyal açıdan harika imkanlara sahip olmalarını sağlar.

Göl İstanbul villaları; kişiye özel bir yaşam alanı olarak fark yaratır. Özgürlüğün keyfini sonuna kadar çıkarma şansını sunar. Siz de Göl İstanbul villaları sayesinde gözlerden uzak, huzurlu, mutlu ve çok özel bir hayata sahip olabilirsiniz. Buradaki yaşam alanınız yalnızca size özeldir. Hem villanız hem de bahçe ve havuzunuz diğer villalardan bağımsız bir şekilde inşa edilmiştir. Bir başka deyişle, diğer insanların görmesi söz konusu değildir.

Birçok kişinin aklında Göl İstanbul villaları nerede sorusu bulunuyor. Alkent2000 Mahallesi, Mehmet Yeşilgül Bulvarı No:6 Büyükçekmece sınırları içerisinde bulunan Göl İstanbul; merkezi konumuyla göz dolduruyor. Siz de hem şahsi aracınızla hem de toplu ulaşım seçenekleriyle Göl İstanbul’a gidebilme ayrıcalığına erişirsiniz.

Göl İstanbul Villaları Nerededir?

Güzel bir villada yaşamak sizin de hakkınız! İstanbul’da birbirinden değerli konut projelerine yer veriliyor. Birçok kişinin hayalini süsleyen yaşam alanlarından birisi de Göl İstanbul! Sosyal medyada adından söz ettiren Göl İstanbul; bilhassa gözlerden uzak, huzurlu ve kaliteli bir yaşam sürmek isteyenler için görüp görebileceğiniz en iyi seçenek! Bu noktada, insanların aklında Göl İstanbul villaları nerede sorusunun yer aldığını söyleyebiliriz.

Göl İstanbul; daha önce de ifade ettiğimiz gibi Alkent2000 Mahallesi, Mehmet Yeşilgül Bulvarı No:6 Büyükçekmece adresinde bulunuyor. İstanbul’u bilmeyenler için Göl İstanbul’un son derece merkezi bir konumda yer aldığını söyleyebiliriz. Örneğin, Esenler Otogarı’ndan taksiyle yalnızca 25 dakikada gelebileceğiniz bir yerdir. Buna ek olarak, İstanbul’un en bilindik yerlerinin başında gelen Beşiktaş Meydanı’dan en çok 40 dakika sürecek bir yolculukla kendinizi Göl İstanbul’da bulabilirsiniz. Ayrıca, birçok belediye otobüsüyle de Göl İstanbul’a ulaşma şansınız bulunuyor.

Göl İstanbul; hastane, okul, alışveriş merkezi ve daha birçok olmazsa olmaz detaya yakın olmasıyla da takdir topluyor.

Göl İstanbul Villaları Çeşitleri

Göl İstanbul; 5000 m2’lik giriş alanındaki meydanıyla ziyaretçilerine en iyi şekilde hoş geldin demeyi başarır. Ferah ve prestijli bir yaşam hayal edenler için tartışmasız en iyi seçenektir. 21 metrelik geniş bulvara sahip oluşuyla ne kadar eşsiz bir yaşam alanı olduğunu gösterir. 172 bin 300 m2’lik bir alana kurulmuş toplam 97 villadan oluşan Göl İstanbul; yalnızca İstanbul’un değil Türkiye’nin en değerli projelerinin başında geliyor. Siz de 5+1, 6+1 ve 7+1 tek katlı villa seçenekleri arasında bütçenize ve isteklerinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Nezih ve konfor dolu bir hayat istiyorsanız Göl İstanbul’dan daha iyisini bulamayacağınızı bilmelisiniz.

Satılık villa arayanların önüne çıkan ilk seçeneklerden birisi olan Göl İstanbul; kendisi için ödenen paranın hakkını sonuna kadar verir.

  • Karanfil villa: 5+1 villa olarak dikkat çeker. Kartpostallardan fırlamış güzelliği ile herkesi büyüler. İç ve dış tasarımının güzelliği ile dikkatleri üzerine çeker. Yüksek duvarları ve konforlu beş odası ile fark yaratır. Gözlerden uzak ve kaliteli bir yaşam hayal edenlerin beklentilerini sonuna kadar karşılar.
  • Nilüfer villa: 6+1 villa olarak ifade edebiliriz. 1260 m2’lik bir alanda yaşamayı hayal edenlere hitap eder. Bahçesi, havuzu ve altı odası ile ne kadar eşsiz bir yaşam alanı olduğunu ortaya koyar.
  • Orkide villa: 7+1 villa olarak tanımlanan bu yaşam alanı; 1350 m2’lik bir alanda yedi odası ve daha birçok özelliğiyle insanların hayallerini gerçeğe dönüştürür.

Göl İstanbul Villaları Fiyatları

Göl İstanbul satılık villa fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız vakit kaybetmeden 444 32 62 numarasını arayabilirsiniz. Bu sayede, hem fiyatları hem de merak ettiğiniz diğer detayları öğrenme şansını elde edebilirsiniz.