Bodrum’da Gulet Kiralama

Turizm&Seyahat
Bodrum ülkemizin Ege bölgesinde yer alan vazgeçilmez tatil beldelerinden biridir. Bodrum’da tatil yapmak isteyenler için pek çok farklı seçenek mevcuttur. Guletler ile denizde konaklamak veya mavi tur...
EMOJİLE

Bodrum ülkemizin Ege bölgesinde yer alan vazgeçilmez tatil beldelerinden biridir. Bodrum’da tatil yapmak isteyenler için pek çok farklı seçenek mevcuttur. Guletler ile denizde konaklamak veya mavi tura çıkmak da bunlardan biridir. Bodrum gulet tatili aileler, küçük gruplar ve kalabalık gruplar için ideal bir seçim olacaktır. Özellikle deniz tutkunları için harika bir seçenek olan tekne kiralamak, Bodrum’da oldukça popülerdir. Her yıl binlerce turist, muhteşem doğa manzaralara sahip olan Bodrum’da tekne kiralamaktadır. Konforlu ve lüks tekneler olan guletlerde tatil yapmak, unutulmaz, keyifli bir tatil imkânı sunmaktadır. Bodrum’da ihtiyacınıza uygun guletlerden birini kiralayarak Bodrum’un en güzel koylarında denizin tadını çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte farklı rotalar seçerek guletle denizde konforlu bir deniz yolculuğu yapabilirsiniz. Her yaşa uygun olan guletlerle çocuklarınız ve ailenizle unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bodrum’da tekne kiralayarak yüzme, güneşlenme, yürüyüş, plaj oyunları, balık tutma, su sporları ve daha birçok farklı aktivitede bulunabilir, unutulmaz tatil anıları biriktirebilirsiniz. Bodrum’da tekne kiralayarak, muhteşem doğa manzaraları eşliğinde, konforlu bir ortamda deniz seyahati yapabilirsiniz. Bodrum’da tekne tatili ile temiz ve sakin Bodrum sularında yüzebilir, yerel lezzetleri keşfedeceğiniz bir mavi yolculuğu deneyimleyebilirsiniz. Aynı zamanda tarihi zenginlikleri keşfederken keyifli aktiviteler ile dolu dolu bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bodrum’da Gulet Kiralama Fiyatları

Tekne kiralama, Bodrum’da en popüler tatil seçeneklerinden biridir. Bodrum gulet tatili, konforlu bir ortamda deniz seyahati yapmak ve Bodrum’un harika güzelliklerini keşfetmek isteyen herkese hitap etmektedir. Eğer Bodrum’da tekne kiralayarak muhteşem bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız, öncelikle guletlerin kiralama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Guletlerin kiralama fiyatları teknenin boyutuna, donanımına, güzergâha ve sezonuna göre değişmektedir. Tam donanımlı, lüks ve konforlu guletlerin ölçüleri 25 ila 80 metre arasında değişmektedir. 25 metre uzunluğunda bir teknenin kira ücreti ise yaklaşık olarak 5.000 ila 10.000 Euro civarında değişmektedir. Teknede sunulan bazı ek hizmetler ile bu ücret daha yüksek olabilir. Guletlerin kiralama ücretlerinde etkili olan birçok farklı unsur vardır. Guletlerin kiralama ücretleri sezona göre de değişmektedir. Sezonda guletlerin kiralama fiyatları en üst seviyeye ulaşmaktadır. Sezon dışında tekne kiralamanız durumunda ise, fiyatlarda neredeyse yarı yarıya bir düşüş meydana gelmektedir. Bodrum’da guletlerin kiralama ücretlerini etkileyen bir diğer unsur ise kiralama süresidir. Guletleri haftalık olarak kiralamak, günlük kiralama ücretlerinden çok daha ekonomiktir. Bodrum’da guletlerin kiralama ücretlerini öğrenmek için, tur şirketleri ile iletişime geçebilirsiniz.