Sezonun Gözdesi Etek Modelleri

Moda
Hazırlayan: Pınar Yıldız Koleksiyonunda eteklere geniş yer veren markaların başında Machka geliyor. Kendini post-modern şıklığın simgesi olarak tanımlayan Machka, 2009 sonbahar-kış sezonunda karşımıza...
EMOJİLE

Hazırlayan: Pınar Yıldız

Koleksiyonunda eteklere geniş yer veren markaların başında Machka geliyor. Kendini post-modern şıklığın simgesi olarak tanımlayan Machka, 2009 sonbahar-kış sezonunda karşımıza nostaljik bir film havasıyla çıkıyor.

machka etek 80lerin o pileli etekleri Machka’nın bu sezon kreasyonuyla geri döndü. Ancak çağın modern kadınının kendinden emin duruşla birleşerek…

İŞTE MACHKA’NIN SONBAHAR-KIŞ ETEK MODELLERİ

 

 

 

Günümüz kadınının şık, rahat ve dinamik görünme isteğini göz önünde bulunduran Machka, klasik tasarımlarını canlı renklerle birleştirerek bu amaca ulaşmış. Tabi pastel renklerde koleksiyonda oldukça geniş bir yer tutuyor.

machka etekDar kesimli etekler uzun çizmelerle oldukça şık bir görüntü oluşturabilir. Yüksek belli, dar dize kadar uzanan etekler ise günümüz iş kadınlarının favorileri arasına gireceğe benziyor. Renk seçiminde de klasik tavrından vazgeçmemiş Machka, gri, siyah, bej ve mavi renkler oldukça sık kullanılmış.

Machka’nın etek koleksiyonu bizim oldukça hoşumuza gitti. Yıllar sonra bile dolabınızdan çıkarıp giyebileceğiniz model ve renklerle dolu. Üstelik beyaz bir gömlek ve siyah bir botla hemen kombine edip gününüzü kurtaracak nitelikteler.

İŞTE MACHKA’NIN SONBAHAR-KIŞ ETEK MODELLERİ