Her Zevke Uygun Mobilya Çeşitleri

Moda
Eve mobilya takımı almanın zevki herkese göre bir başkadır. Evin çehresini değiştirecek, yeni bir renk getirecek mobilyalar İnegöl Mobilya farkı ile sunulmaktadır. Yılların verdiği deneyimle en yeni e...
EMOJİLE

Eve mobilya takımı almanın zevki herkese göre bir başkadır. Evin çehresini değiştirecek, yeni bir renk getirecek mobilyalar İnegöl Mobilya farkı ile sunulmaktadır. Yılların verdiği deneyimle en yeni en modern ve şık tasarımları evlere taşıyan firma bu anlamda her daim fark yaratmaya devam etmektedir. Firmanın farkı her zevke göre geniş yelpazede ürünler sunmasıdır.

Stüdyo dairelerden en geniş 4-5 odalı, dubleks evlere kadar her genişlik ve her tipte odaya uygun mobilya seçenekleri söz konusudur. Kalite ve fiyat performansını tüketiciler için en uygun şekilde sunan firma sadece ülkemizde değil 100’ü aşkın ülkedeki insanlarla da buluşmaktadır.

Yatak Odası, Yemek Odası ve Koltuk Takımları

Yemeğin yendiği oda hiç kuşkusuz ailenin bir arada toplandığı evin en önemli odasıdır. Sadece aile için değil gelen misafirlerin de ağırlandığı bir yer olduğundan yemek odası takımları her daim şık ve göz alıcı olmalıdır. Firmanın sizlere sunduğu yemek odası takımlarında farkı çeşitlerde masa sandalye ve aksesuar çeşitleri bir arada sunulmaktadır. Yemek odası takımları içerisinde yine isteğe göre parçalar arasında televizyon ünitesi, sehpa gibi parçalar da yer almaktadır. En yeni ve en modern tasarımlara sahip yemek odası takımları için web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Günün yorgunluğunu atmak, deliksiz bir uyku çekmek için kullanılan yatak odaları, şimdi modern tasarımlara sahip takımlarla çok daha şık ve göz alıcı olmaktadır. İnegöl Mobilya farklı renk ve tasarım seçenekleri ile sunduğu takımlarda cazip fiyat avantajları ile de dikkat çekmektedir. Yatak odası takımları içerisinde yatak, gardırop, komodin, şifonyer bulunmaktadır. Bu parçaların tamamı yatak tasarımı ile aynıdır ve bütünlük sağlamaktadır. Renk seçenekleri arasında ise siyah, beyaz, gri odun sarısı tonlarında yatak odası takımları bulunmaktadır.

Gençlere Özel Modern Tasarım Genç Odaları

Gençlerin her türlü ihtiyacının karşılanması için özel olarak tasarlanmış genç odalarında yine son yılların en trend renklerini görmek mümkündür. Gençler için özel olarak tasarlanmış genç odaları içerisinde karyola, dolap, çalışma masası ve dolap bulunmaktadır. Tercih edilecek modele göre parçalar değişebilmektedir. Bu tamamen gencin ihtiyaçlarına ve zevklerine göre şekillenecek ve tercih ona göre yapılacaktır.

Genç odalarında da farklı kalite ve fiyatlar söz konusudur. Kalite fiyat dengesinin en iyi sağlandığı bu mobilya çeşitleri ülkemizde yıllardır tüketiciler tarafından büyük bir memnuniyetle kullanılmaktadır. Her bir parça özel tasarım olup kaliteli ağaçlardan, ince işçilik ile üretilmektedir. Tüm genç odası takımlarda odaya uygunluk açısından farklı ölçüler söz konusudur. Bu anlamda odaya en uygun ölçülerde, şık ve rahat bir genç odası takımı tercih edilebilmektedir.

Köşe Koltuklarında En Trend Modeller

Köşe koltukları farklı renk ve tasarımları ile günümüzün en çok tercih edilen mobilya ürünlerinden bir tanesidir. Köşe koltukları hemen her evin yapısına uyum göstermekle beraber rahatlığı ve konforu ile ön plana çıkmaktadır. Firmanın online mağazasında yakından incelenebilecek köşe koltukları farklı kalite ve fiyatlarla sunulmaktadır. Köşe koltuk takımları farklı uzunluklarda üretilmektedir. Bu anlamda evlerin uzunluğuna göre uygun bir model seçilebilmektedir.

Köşe koltuk takımları ayrıca farklı renk seçenekleri ile evlerin duvarlarına, aksesuarlarına da uygun şekilde bir tamamlayıcı olabilmektedir. Köşe koltuk takımlarına arzu edildiğinde tekli koltuklar da bir uyum içerisinde eklenebilmektedir.

Yıllardır müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan İnegöl Mobilya, birbirinden farklı mobilya takımlarını insanlarla buluşturmakta, cazip fiyat avantajları ile herkesin evini yenilemesine olanak sağlamaktadır. Mobilya çeşitleri hakkında detaylı bilgi için firmanın telefon numaralarını aramak yeterlidir.