Her Sezonun Gözdesi Siyah…

Moda
Hazırlayan: Pınar Yıldız Hayatımızın süper kahramanı siyah elbiseler… Siyah kıyafetler biz kadınların en zor anında yetişen süper kahramanlarıdır. Habersiz yakalandığımız bir davet, düğün ya da...
EMOJİLE

Hazırlayan: Pınar Yıldız

Hayatımızın süper kahramanı siyah elbiseler…

Siyah kıyafetler biz kadınların en zor anında yetişen süper kahramanlarıdır. Habersiz yakalandığımız bir davet, düğün ya da iş yemeği varsa dolabımızda sakladığımız siyah kıyafetler hemen yardıma koşar. Bu yüzden pek çoğumuz dolabında çok sayıda siyah elbise, bluz, gömlek… bulundurur. Bu yüzden biz de sizlere bu hafta dolabınızda bulundurmanız gereken siyah renkli kıyafetler için bir seçki hazırladık.

YENİ SEZONUN EN ŞIK SİYAH KIYAFETLERİ

siyah elbiseSiyah bir elbise her bayanın dolabının olmazsa olmazıdır. Pek çoğumuz çıktığımız alışverişlerde ihtiyacımız olmasa bile gördüğümüz siyah bir elbiseyi hemen alırız. Çünkü bir gün ihtiyacımız olacağını kesin biliriz. Burada seçeceğimiz model çok önemlidir. Klasik kesimler, her ortamda kullanacağımız modeller tercihimiz olmalı! Yani tiyatroya giderken giydiğimiz siyah bir elbiseyi bir düğüne giderken de kullanabiliriz. Peki bunu nasıl yaparız? Mesela yanda gördüğünüz elbiseyi düz babetler ve spor kumaş bir çantayla kombineleyip tiyatroya ya da arkadaşınızla buluşmaya gidebilrisiniz. Ama aynı elbiseyi topuklu siyah ayakkabılar, abiye bir el çantası ve boynunuza takacağınız şık bir kolye ile kullandığınızda bir düğüne ya da kokteyle gitmeye hemen hazırsınız demektir.

YENİ SEZONUN EN ŞIK SİYAH KIYAFETLERİ

kırmızı ayakkabı, çantaSiyah elbiseleri en şık yapan detaylardan biri de onu kırmızı renkle kullanmaktır. Kırmızı bir ayakkabı ve çantayla kombine edeceğiniz siyah elbiseyle sizden daha şık ve göz alıcı kimse olmayacaktır.

Ve diğer siyah seçenekler…

Bu renk sadece elbiselerle kahramanımız olmuyor tabi! Siyah bluz, gömlek, pantolon ve etekler de dolabımızın gözdeleri. Hemen her şeyle kombine etmemiz mümkün bu parçaları. Kot pantolunun üzerine giyeceğimiz şık bir bluzla her an bir geceye katılabilirsiniz. Siyah etekler ise iş görüşmelerinin ve yemeklerin vazgeçilmezidir. İşte sizin için seçtiğimiz en güzel siyah seçenekler…

YENİ SEZONUN EN ŞIK SİYAH KIYAFETLERİ

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme