Erkeklere Özel Ceketler!

Moda
Havaların sıkça değiştiği bir mevsimdir. Dolabınızıda bu değişen iklime göre yenilemenizin size büyük yararı olacak. Ceketler ortaya çıksın. Eskileri kuru temizlemeye verip dolaplardan çıkarmayın. Bur...
EMOJİLE

Havaların sıkça değiştiği bir mevsimdir. Dolabınızıda bu değişen iklime göre yenilemenizin size büyük yararı olacak. Ceketler ortaya çıksın.

Eskileri kuru temizlemeye verip dolaplardan çıkarmayın. Buradaki sonbaharın moda ceketlerinin fiyatları uygun olmayabilir ama bunlara benzer tarzlarda kombinlerle sizde bütçenize uygun ama şık giyinebilirsiniz.

Askeri ceketler

ceketGap yünlü özel ceket

 

Gap markası şıklık ve düz modelleri seven erkeklerin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. İşte yün, gri, askeri apoletli, dik yakalı, 4 cepli bir ceket. Eldivenlerle giyilmek üzere sizi bekliyor.

Fiyatı: 128$
Yer: Gap.com


ceketJedidiah Çift yakalı komutan ceketi

Askeri modanın en iyi yansıdığı ceketlerden biri. Apoletleri, büyük bronz düğmeleri, yansan fermuarı ve çift yakalı ceket sizin bir komutan edasında dolaşmanızı sağlayacak. Herkesi kontrol almak için uygun bir ceket.

Fiyatı: 129$
Yer: Nordstrom.com

 

Motorcu ceketi

Diesel 00PHH

Sonbaharda birçok insan depresifleştiğinden koyu renk ceketleri seçecektir. Diesel’in koyuu motorcu ceketleri yerine alternatif bir model sunmuş olması sevindirici. Antika yeşili renginde vücuda oturan klasik düğmeli bir ceket.

Fiyatı: 240$
Yer: Diesel.com

 

ceketPeacoats

J.Crew peacoat

J.Crew’ün yumuşak yünlü ve özel iç cepli peacoat’u çok şık. Denizci düğmeleri, açılı cepleri ve kalkık yakalarıyla klasik bir peacoat.

Fiyatı: 255$
Yer: JCrew.com

Oduncu

ceketPenfield Kasson Melton

Bir Amerikan markası olan Penfield 1975’ten beri üretiliyor. Gri renkleri ve ekoseli iç tarafı ile sizi soğuklardan sıkıca koruyabilecek bir parka.

Fiyatı: 198$
Yer: PenfieldUSA.com