Erkek Modası

Moda
Beyler, giyinme sanatını ustalıkla gerçekleştirmek için, renk birleştirmenin temellerini öğrenmiş kişiler olmamız gerekiyor. Ve renkleri bir araya getirmeyi öğrenmek de düşündüğünüz kadar zor değil. R...
EMOJİLE

Beyler, giyinme sanatını ustalıkla gerçekleştirmek için, renk birleştirmenin temellerini öğrenmiş kişiler olmamız gerekiyor. Ve renkleri bir araya getirmeyi öğrenmek de düşündüğünüz kadar zor değil. Renkleri ve renk tekerini iyice anlamak zaman alan bir derstir fakat neyse ki renkleri birleştirmeyi öğrenmenin daha kolay ve daha temel bir yolu var. Sayısız, çok daha karmaşık kurallar varken, işte size renk birleştirme üzerine kullanımı kolay beş adet kural.

                   
 

Renkleri bir araya getirmek zorlu bir iş olabilir. Fakat temel bazda olsa dahi, bunu yapmayı öğrenmemiz gerektiği de bir gerçektir. Bu yüzden yukarıdaki beş basit adım başlamanız için gerekli genel kuralların beş parmağını oluşturur. Devam edin ve bir deneyin; kendinize ve etrafınızdaki dünyaya daha şık ve renk ustası bir stil için  renkleri birleştirmeyi ve şık giymeyi bilen bir olduğunuzu ispat edin.