En Ünlü İnstagram Muhafazakar Fenomenler

Moda
Sosyal medya platformlarının reklam olayına girmesi ile birlikte adeta yeni bir meslek doğdu. Bu yeni mesleğin ismi bildiğiniz üzere ingilizceden dilimize geçen influencer denilen olay aslında etkiley...
EMOJİLE

Sosyal medya platformlarının reklam olayına girmesi ile birlikte adeta yeni bir meslek doğdu. Bu yeni mesleğin ismi bildiğiniz üzere ingilizceden dilimize geçen influencer denilen olay aslında etkileyici pazarlama denen, ünlü birey ile pazarlanan ürünlerdir.

Genel olarak instagram fenomenlerine hediye yolu ile gönderilen ürünleri, takipçilerine sunan influencerlar, bu ürünler ile yaptıkları kombinleri takipçileri ile paylaşarak ürünün nereden alabileceklerini paylaşıyorlar. Bu yazımızda sizlere instagram muhafazakar fenomenler ve onların takipçi sayıları, hayat hikayeleri ve tarzları hakkında kısa kısa bilgiler vereceğim.

 

Instagramın Türk Muhafazakar Fenomenleri

Ülkemizde tesettür giyim markaların çoğalması ile birlikte, çok fazla açık olan bu sektörde yatırımlar çoğaldı ve günümüzde bir çok marka rekabet halinde, instagram platformunda muhafazakar fenomenlerin sayısı da gün be gün artıyor. Bu yazımda en çok bilinenlerini ve en çok takipçi sayısına ulaşanlara kısaca bir göz atacağız.

 

Moda Danışmanı Hülya Aslan

Hülya Aslan ismini daha öncede duymuş olabilirsiniz, kendisi moda danışmanı olarak hayatına devam etse de instagram platformunda çok aktif ve bu yazıyı yazdığım tarih itibari ile 574 bin takipçiye ulaşmış durumda.

Muhafazakar Modacı Rabia Sena Sever

Bu konuya değinmişken Rabia Sena Sever’in adını vermezsek olmaz, kendisi modacı olan başarılı fenomenin belki de instagram muhafazakar fenomenler arasında en çok takipçisi olanıdır. Instagram’da 939 bin takipçiye ulaşan güzel modacının 1500’ü aşkında gönderisi bulunmaktadır.

 

Ebru Sever Türk

1976 Rize doğumlu güzel fenomen evli ve bir çocuk annesidir. Youtube ve instagram platformunda aktif olan Ebru Sever Türk’ün instagram hesabında 760 bin takipçisi ve 1000 üzerinde gönderisi bulunmaktadır.

Aslı Afşaroğlu

Yazıma instagramın genç muhafazakar fenomenlerinden olan Aslı Afşaroğlu ile devam ediyorum, kendisi İzmir’de yaşayan başarılı fenomen, Psikoloji okumaktadır. Youtube platformunda da kanalı bulunan güzel fenomenin özelliklere üniversiteye gidenlere birbirinden güzel tesettür kombinler sunmaktadır.

Rimel Aşkına Hilal

Yine instagram platformunun genç muhafazakar fenomenlerinden olan Hilal hanım youtube kanalında ve instagram hesabında yazıyı yayımladığım tarih itibari ile 447K takipçiye erişmiştir.

Özellikle makyaj, moda ve giyim stili hakkında içerikleri olan rimel aşkına kanalının sahibinin kombinleri görülmeye değer.