Elizi: Özel Günlerinizde Kullanabileceğiniz Tasarımlara Sahip Olun

Moda
1999 yılında Trabzon Hasır bilezik üretimine başlayan Elizi, çalışmalarına yenilikçi bir şekilde devam eden bir markadır. Elizi Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Fatih Yılmaz tarafından kur...
EMOJİLE

1999 yılında Trabzon Hasır bilezik üretimine başlayan Elizi, çalışmalarına yenilikçi bir şekilde devam eden bir markadır. Elizi Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Fatih Yılmaz tarafından kurulmuştur. Trabzon merkez üretim atölyesi üzerinden çalışmalarını sürdüren Elizi, aynı zamanda İstanbul’da Türkiye’deki ilk Trabzon Hasırı mağazasını açmıştır.

Geniş bir ürün kategorisine sahip olan Elizi, özellikle Trabzon Hasır tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır. Geleneksel tasarımların yanı sıra modern ve şık tasarımlara da sahiptir. Böylelikle her tarza hitap edebilen tasarımları müşterilerine sunmaktadır. Sizler de benzersiz Trabzon Hasır tasarımlar arasından arzu ettiklerinizi çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Trabzon Hasır Geleneğinin Benzersiz Örnekleri Sizlerle

Trabzon Hasırı, mücevher dünyasında kendisine çok özel bir yer edinen bir gelenektir. Oldukça şatafatlı tasarımların ortaya çıkmasını sağlayan Trabzon Hasırı, daha çok özel günlerde kullanılan tasarımlara hayat veriyor. Elizi tarafından ince işçilikle tasarlanan ve benzersiz bir görünüm elde eden tasarımlar arasından tarzınızla uyumlu olanları satın alabilirsiniz.

Altın Ürünler ile Şık ve Zarif Bir Görünüm Elde Edin

Trabzon Hasır tasarımlarının yanı sıra altın tasarımlarını da müşterilerine sunan Elizi, hayatın her alanında tercih edilebilecek tasarımları müşterilerine sunuyor. Altın bilezikler, şık ve zarif altın kolyeler, altın küpe modelleri; Elizi’nin altın koleksiyonunda yer alan ürünlerdir. Geleneksel çizgide üretilen tasarımlar bulunduğu gibi çok daha modern bir görünüm elde eden tasarımların da satışa sunulduğunu söylemek olanaklıdır.

Aradığınız Ürüne Kolaylıkla Ulaşın

Elizi, şık ve zarif bir görünüm elde etmek isteyen kadınların taleplerini karşılayabilecek tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Trabzon Hasırı ile eşsiz tasarımları müşterilerine sunan Elizi, kadınların hayatın her alanında şık ve zarif bir görünüm elde etmesini olanaklı hale getiriyor.

Sektörde uzun zamandır deneyim elde eden ve tasarımlarını incelikli bir şekilde oluşturan Elizi, çalışmalarına profesyonel bir şekilde devam etmektedir. Sizler de yenilikçi tasarımlar arasından aradığınız ürünlere ulaşabilmek için elizi.com.tr sitesini inceleyebilirsiniz. Tasarımlar hakkında bilgi sahibi olabilir, aradığınız ürünlere pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Elizi, hayatın her alanında göz alıcı ve eşsiz bir görünüm isteyen kadınlara yenilikçi tasarımlar sunmaya devam ediyor.