Bu Ayakkabılar Benim Olmalı!

Moda
Hazırlayan: Pınar Yıldız Kış aylarının ortalarına geldiğimiz şu günlerde çizmeler en parlak günlerini yaşıyor. Üstelik kış sezonu yerini bahar kıyafetlerine bırakırken mağazalarda indirim günleri...
EMOJİLE

Hazırlayan: Pınar Yıldız

siyah suet çizmeKış aylarının ortalarına geldiğimiz şu günlerde çizmeler en parlak günlerini yaşıyor. Üstelik kış sezonu yerini bahar kıyafetlerine bırakırken mağazalarda indirim günleri de başladı. Özellikle bazı bayanlar, indirim günlerini fırsata çevirmede oldukça ustadır. Öyle ki bir daha ki senenin tüm kıyafet, ayakkabı ve çantalarını bu indirim günlerinden faydalanarak en ekonomik şekilde hazırlamayı başarırlar. Bu yüzden bayanlar, kendinize mutlaka alışveriş konusunda deneyimli ve fırsatları değerlendiren bir arkadaş mutlaka edinin.

MATRAŞ’TAN YENİ SEZON AYAKKABI KOLEKSİYONU…

 

 

kısa çizmeSezonun çizme koleksiyonlarına baktığımızda bilekte biten modeller öne çıkıyor. Özellikle dar paça pantolon, tayt ve eteklerle kullanılan bu modeller sezona damgasını vurdu. Diğer yandan çizmeler, daha kullanışlı olmaları nedeniyle bayanlar tarafından tercih ediliyor. Kovboy çizmelerini geçen sezonda bıraktık bu kış giyilmez demiş olsak da, gördük ki genç kızlar arasında hala popüler… Unutmadan bu sezonun asıl yıldızı, dizi bile geçen hatta kalçaya kadar uzanan çizmeler oldu.

MATRAŞ’TAN YENİ SEZON AYAKKABI KOLEKSİYONU…

ayakkabıYa Ayakkabılar?

Çizmelerden bahsetmişken ayakkabılar hakkında birkaç tüyo vermeden geçmek olmaz. Her sezon rahatlıkla kullanabileceğimiz ayakkabılar yeni sezonda oldukça renkli seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Tek renk seçeneğinin yanı sıra pek çok rengin bir arada kullanıldığı ayakkabılar ayaklarımızı süsleyecek. Tabi deri, rugan ve süet ayakkabılar, her zaman ki gibi, klasik tasarımlarla birleşip yıllarca kullanabilmemiz alternatiflerle dolaplarımıza giriyor.

MATRAŞ’TAN YENİ SEZON AYAKKABI KOLEKSİYONU…

çizme modelleriTopuklar ne âlemde?

Geçen sezonda olduğu gibi bu sezonda yüksek, dolgu topuk ve platformlar göze çarpıyor. Özellikle çizmelerde, rahat kullanım açısından kalın ve dolgu topuklar tercih edilmiş. Topuksuz, düz çizme seçenekleri de gençler tarafından oldukça rağbet görüyor. Üstelik model açısından da bol seçenekli!

Bu hafta size seçtiğimiz ayakkabı ve çizme modelleri ünlü marka Matraş’a ait. Modern tasarımları ve seçenek çeşitliliğiyle dikkat çeken markadan sizin için seçtiklerimize gelin bir göz atalım…

MATRAŞ’TAN YENİ SEZON AYAKKABI KOLEKSİYONU…

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme