Haydi Eski Oyuncak Sergisine!

Doğal Yaşam
İstanbul Ataköy Airport Outlet Center‘da öğrencileri birbirinden farklı eğlenceler, yarışmalar, oyuncak sergisi, dans, maket ve hamur atölyesi etkinlikleri bekliyor. Airport Outlet Center‘...
EMOJİLE

İstanbul Ataköy Airport Outlet Center‘da öğrencileri birbirinden farklı eğlenceler, yarışmalar, oyuncak sergisi, dans, maket ve hamur atölyesi etkinlikleri bekliyor.

Airport Outlet Center‘ın yarıyıl etkinlikleri kapsamında öğrencilere ilk hediyesi "Eski Oyuncaklar" sergisi. Sergide Türkiye’nin önde gelen oyuncak koleksiyonerlerinin yüzlerce yerli ve yabancı oyuncağı sergileniyor. Ne tür oyuncaklar peki? 1940’lı yıllara ait kurşun askerler, yüzyılın ilk çeyreğinde yapılan peluş oyuncaklar, bebekler, 45-50 yıllık teneke arabalar, elde özel olarak üretilen porselen bebekler, el kuklaları bunların birkaçı. Serginin 7 Şubat 2010 tarihinde kapandığını unutmayın. Çiğdem Bale ve Dans Okulu önderliğinde çocuklarınıza modern dans ve bale eğitimi aldırma şansına da sahipsiniz. 1 Şubat’ta başlayıp 6 Şubat‘ta bitecek dans atölyesi 14.00-19.00 saatleri arasında Airport Outlet Center çocuk eğlence katında gerçekleştirilecek.

Çocukları eğlendirirken el becerilerini de geliştirmeyi amaçlayan, hamur ve maket uçak atölyesi de var. 30-31 Ocak, 6-7 Şubat tarihlerinde 14.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek maket uçak atölye etkinliğinde çocukların yapmış oldukları uçaklar kendilerine hediye olarak verilecek. Hafta içi 10.00’da başlayıp 19.00‘da bitecek olan hamur atölyesi ise bütün atölyeler gibi ücretsiz ve 7 Şubat‘a kadar devam edecek.