İbrahim Yazıcı yoğun bakımda!

Spor Güncel
Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, fenalaşması sonucu hastanede tedavi altına alındı. Alınan bilgiye göre, Yazıcı, kalp rahatsızlığı nedeniyle fenalaştı. Bursa Acıbadem Hastanesine kaldırılan Ya...
EMOJİLE

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, fenalaşması sonucu hastanede tedavi altına alındı. Alınan bilgiye göre, Yazıcı, kalp rahatsızlığı nedeniyle fenalaştı. Bursa Acıbadem Hastanesine kaldırılan Yazıcı’nın tedavisine, yoğun bakım ünitesinde devam ediliyor.

CHP’Lİ VEKİL YAZICI’NIN SON DURUMUNU ANLATTI

CHP Bursa Milletvekili Turhan Tayan, Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı’nın rahatsızlanmasına ilişkin, "İlk söylenen ifadelere göre, aşağı yukarı yarım saati aşkın bir süre kalbi durmuş. Hastanede masaj yaparak kalbini çalıştırmışlar. Şu anda yoğun bakımda" dedi.

Tayan, Yazıcı’nın sağlık durumuyla ilgili bilgi almak üzere geldiği Bursa Acıbadem Hastanesi önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, yeşil-beyazlı ekibin dün deplasmanda Orduspor ile oynadığı karşılaşmanın, onda stres ve yorgunluğa neden olduğunu söyledi. Yazıcı’nın, maçtaki stres ve yol yorgunluğunun ardından uçakta sağlık sorunu yaşadığı ve Bursa’ya geldikten sonra hastaneye kaldırıldığı bilgisini veren Tayan, şöyle konuştu:

"İlk söylenen ifadelere göre, aşağı yukarı yarım saati aşkın bir süre kalbi durmuş. Hastanede masaj yaparak kalbini çalıştırmışlar. Şu anda yoğun bakımda. Doktorları fazla bir şey söylemiyor. Allah’tan ümit kesilmez. Mutlaka bunu da atlatacaktır. Çünkü son 3 ayda 2-3 kalp krizi, kalp spazmı geçirdi. Doktorların, istirahat etmesi, özellikle maç heyecanı ve stresinden uzak kalması gerektiğine dair ikazlarına rağmen Bursaspor sevdasından dolayı bu sevgi seli ve stresten uzak duramadı. Yoğun bakımda gerekenler yapılıyor. Allah’tan yardım diliyorum. İnşallah iyileşecek, sağlığına kavuşacaktır."
Yazıcı, dün Bursaspor’un deplasmanda Orduspor’u 4-2 yendiği maç sonrası takımla beraber özel uçakla Bursa’ya gelmişti. Bazı kulüp yöneticileri ve arkadaşlarıyla Kültürpark’taki bir çay bahçesine giden Yazıcı, burada fenalaşmış ve hastaneye kaldırılmıştı.

AA