Galatasaray İntikam Peşinde!

Spor Güncel
Başkan Adnan Polat’ın gündemi sarsan açıklamalar yapıyor. Bu açıklamalardan biri de F.Bahçe’yle ilgili olanı… Chelseali Stoch transferinde Fenerbahçe’yle yaşanan çekişmeye deği...
EMOJİLE

Başkan Adnan Polat’ın gündemi sarsan açıklamalar yapıyor. Bu açıklamalardan biri de F.Bahçe’yle ilgili olanı… Chelseali Stoch transferinde Fenerbahçe’yle yaşanan çekişmeye değinen Polat, “Stoch transferi bizim için çok önemli değil. Biz bugüne kadar rakiplerimizin transfer girişiminde bulundukları futbolculara teklif yapmadık. İhtiyacımız olan oyuncular olsa bile bunu yapmadık. Ama futbolda bunlar oluyor. Bu tür şeyler daha önce de oldu. Biz olgunlukla ve hoşgörüyle karşıladık” ifadesini kullandı.

Adnan Polat, konuşmasının can alıcı cümlesini ise “Bizim tarafımızdan da bazı şeyler olabilir. Bakalım rakiplerimiz hoşgörüyle ve olgunlukla karşılayabilecek mi?” şeklinde sarf etti.

ÖNCE SEVİNÇ, SONRA HÜZÜN

Polat’ın bu sözlerinin altından herkesi heyecanlandıracak bir transfer söylentisi çıktı. G.Saray’ın F.Bahçe’nin Stoch transferine Lugano ile misilleme yapmak için hareketlendiği öğrenildi. Sarı- Kırmızılılar’ın, Lugano’nun menajeri Figer’e teklif götürdüğü iddia edildi. Galatasaray, Lugano’nun sözleşmesinde yer alan “3.5 milyon Euro’ya serbest kalır” maddesinin doğru olduğunun ortaya çıkmasından dolayı Uruguaylı oyuncuya talip oldu. Sevinerek yola koyulan Aslan, sonrasında bu maddenin sadece yurt dışı takımları için geçerli olduğunun anlaşılmasıyla hayal kırıklığına uğradı.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi