F.Bahçe’ye Kötü Haber!

Spor Güncel
Antrenmanın son bölümünde yapılan çift kale maçta belinde ağrı hisseden Gökhan Gönül, çalışmayı bıraktı. Gökhan’ın durumunun kontrolden sonra belli olacağı öğrenildi. KANARYA PAS YAPTI Teknik di...
EMOJİLE

Antrenmanın son bölümünde yapılan çift kale maçta belinde ağrı hisseden Gökhan Gönül, çalışmayı bıraktı. Gökhan’ın durumunun kontrolden sonra belli olacağı öğrenildi.

KANARYA PAS YAPTI
Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapılan ve yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda futbolcular, koşu ve istasyon çalışmasının ardından geniş alanda pas çalışması yaptı.

Sarı-lacivertliler, antrenmanın son bölümünde çift kale maç oynadı.

MEHMET TOPUZ ANTRENMANA ÇIKMADI
Antrenmana son haftaların formda oyuncusu Mehmet Topuz katılmadı.

Sol arka alt adale grubunda ağrıları bulunan Mehmet’in salonda çalıştığı bildirildi.

Tedavileri devam eden Emre Belözoğlu ve Issiar Dia’nın bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan yönetiminde antrenmandan önce sahada koşu yapıp, salonda çalıştıkları ifade edildi.

Antrenmana çıkmayan Güiza’nın da ağrıları nedeniyle salonda çalıştığı belirtildi.

Bu arada, antrenmanda Gökay’ın, önce Okan ile sonra Stoch ile boylarını ölçmesi ilginç görüntü oluşturdu.

ANDRE SANTOS MASKEYİ DENEDİ
Kayserispor maçında aldığı darbenin ardından burnunda kırık tespit edilen Andre Santos, bugünkü antrenmanda kendisi için özel hazırlanan maskeyi denedi.

Antrenmanın ilk bölümünde maske kullanmayan Andre Santos, daha sonra maskesini taktı. Brezilyalı futbolcu, çalışmanın sonuna doğru maskeyi çıkararak, çift kale maçta oynadı.

TARAFTARLARDAN DERBİ ÖNCESİ DESTEK
Fenerbahçe’nin hafta sonunda Beşiktaş ile yapacağı derbi maç öncesinde sarı-lacivertli taraftarlar, bu akşamki antrenmana gelerek, oyunculara ve teknik heyete destek verdi.

Can Bartu Tesisleri’ne gelen yaklaşık 150 taraftar, meşaleler yakıp, tezahüratlar yaptı. Taraftarlar, antrenmanın başında yanlarına gelen futbolculara, çiçek verip, baklava ikram etti.

Antrenmanın ilk yarım saatlik bölümünü izleyen taraftarlar, Beşiktaş derbisiyle ilgili tezahüratlar yaptı.