Aziz Yıldırım Yeniden Hastaneye Kaldırıldı

Spor Güncel
Şike soruşturması kapsamında İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi’nde sorgulanan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım fenalaştı. Şekeri yükseldiği bildirilen Yıldırım, Şişli Etfal Hastanesi’...
EMOJİLE

Şike soruşturması kapsamında İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi’nde sorgulanan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım fenalaştı. Şekeri yükseldiği bildirilen Yıldırım, Şişli Etfal Hastanesi’nde sevk edildi.

Aziz Yıldırım’ın gün boyunca devam eden hakim sorgulaması ensasında şekerinin 240’a yükseldiği ve Beşiktaş’taki İstanbul Adliyesi önünde bekleyen ambulansta yapılan ilk müdahalesine rağmen şekerinin düşürülemediği bunun üzerine kendisini yargılayan hakim tarafından Şişli Etfal Hastanesi’ne sevk edildiği öğrenildi. Aziz Yıldırım’ın yargılanmasına sağlık durumunun düzelmesi halinde yarın devam edilecek.

Geçtiğimiz pazar günü gözaltına alınan ve polis sorgusu esnasında rahatsızlanan Aziz Yıldırım’a anjiyo yapılmıştı. Önceki geceyi de hastanede geçiren Yıldırım, dün akşam saatlerinde taburcu edilmesinin ardından adliyeye getirilmiş ve savcılık soruşturmasından sonra tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilmişti.

Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve sevk edildiği Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinden akşam saatlerinde adliyeye getirilen Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın kan şekerinin yükseldiği ancak rahatsızlığının ciddi olmadığı öğrenildi.

Hastane yetkililerinden alınan bilgiye göre, Hastaneye getirilen Aziz Yıldırım’ın acil gözlem odasında bir süre tetkiklerinin yapılmasının ardından müşahede altına alındı.

Yıldırım’a serum tedavisi uygulanacağı bildirilirken, Yıldırım’ın taburcu olabilmesi için sabah saatlerinde yapılacak, aç ve tok karnına kan şekeri testlerinden sonra karar verilecek.

Öte yandan, Fenerbahçe Kulübü As Başkanı Nihat Özdemir, Aziz Yıldırım’ın kardeşi Acar Yıldırım, Yıldırım’ın avukatları ve 10 kişiye yakın yönetim kurulu üyesi hastaneye gelerek, Yıldırım’ın sağlık durumu hakkında bilgi aldılar.

As Başkan Nihat Özdemir, ve beraberindeki heyet hastaneden ayrılırken Yıldırım’ın avukatları hastanede bekleyişini sürdürüyor.

Haber 7 – Ajanslar

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme