İnternette Yeni Guiza Geyikleri

Futbol
Attığı golde, tribünden inen bayraklı abi tarafından darp edildi diye ağladığını sandığım oyuncuydu, maç sonunda anlaşıldı duygulandığından ağlıyormuş. Oyuna girer girmez golünü atması ve bizi şaşırtm...
EMOJİLE

Attığı golde, tribünden inen bayraklı abi tarafından darp edildi diye ağladığını sandığım oyuncuydu, maç sonunda anlaşıldı duygulandığından ağlıyormuş.

Oyuna girer girmez golünü atması ve bizi şaşırtması hatta ağlatması henüz oyuna ısınamamasından kaynaklanan bir durumdu. Oyuna ısınmış olsaydı; o golü atmak gibi bir hata yapabileceğini düşünmüyorum.

İspanyol basını yıkılıyor. Hem Torres hem de Güiza gol atınca adamlar sokaklara döküldü!

Heykeli yapılması şart oldu.

Gol atınca gittim 20 tane ekmek 5 kilo un aldım. Lazım olabilir.

Son dört hafta bol bol ağlamasını umduğumuz futbolcu.

Hey gidi Güiza hey! Koskoca İspanya Gol Kralı şimdi Buca’ya gol attı diye sevinçten ağlıyor.

Geçen sezon Güiza’nın gözyaşı döktüğü maç yüzünden şampiyonluk gitti. İnşallah Buca maçındaki gözyaşları şampiyonluğu getirir.

İnsanlar boşuna Güiza’ya, "Küçük Emrah" demiyor. Yaşadıkları Emrah filmi gibi.

Mevsimler birbirine girdi, Rusya’da ölü uzaylı bulundu, ardından Güiza gol attı. Tehlikenin farkında mısınız? Abdestsiz gezmeyin!

Gol atsa da kaçırsa da ağlayan futbolcu. Bir şeylere ağlayacak da bahane arıyor gibi sanki.

Gökhan Zan ve Fernando Torres’in gol attığı haftayı Güiza boş geçer mi?

Gol attıktan sonra pişmanlıktan ağlayan adam. O yüzden kendisine sempatim var. Boşver ‘panpa’ hatasız kul olmaz. Önümüzdeki maçlarda kaçırırsın olur biter.

Attığı golle bir dahaki sezon için alacağı 3.5 milyon euroyu da garantilemiş zeki adam. 1 sene yat, zor zamanda çık bir gol at iki zırla, 3.5 milyon cepte. Temiz iş.

Sabah