Caroline wozniacki Zorlanmadan 3. Turda

Diğer Dallar
Wimbledon tek kadınlarda 1 numaralı seribaşı Danimarkalı Caroline Wozniacki, ikinci turda Virginie Razzano ile karşılaştı. Fransız rakibi karşısında NTV Spor’dan canlı yayınlanan karşılaşmaya ço...
EMOJİLE

Wimbledon tek kadınlarda 1 numaralı seribaşı Danimarkalı Caroline Wozniacki, ikinci turda Virginie Razzano ile karşılaştı.

Fransız rakibi karşısında NTV Spor’dan canlı yayınlanan karşılaşmaya çok hızlı başlayan Wozniacki, 26 dakikada ilk seti 6-1 kazanmayı bildi.

İkinci sette de rakibinden üstün bir oyun sergileyen Danimarkalı raket, zaman zaman zorlanmasına rağmen seti 6-3 kazandı ve korttan da 2-0 galip ayrılarak adını 3.tura yazdıran isim oldu.

İPEK ŞENOĞLU – REBECCA MARINO İKİLİSİ VEDA ETTİ

Wimbledon Tenis Turnuvası çift bayanlarda İpek Şenoğlu ile Kanadalı partneri Rebecca Marino, Natalie Grandin (Güney Afrika)-Vladimira Uhlirova (Çek C.) çiftine 2-0 yenilerek turnuvaya ilk turda veda etti.

Şenoğlu ile Marino, 15 numaralı kortta yapılan maçta rakiplerine 6-3 ve 6-2’lik setlerle boyun eğdi.

Grandin-Uhlirova çifti, ikinci turda, Daniela Hantuchova-Agnieszka Radwanska ve Sandra Klemenschits-Tamira Paszek çiftleri arasında yapılacak maçın galibiyle karşılaşacak.

ntvspor.net