Bu Filmi Daha Önce Gördük!

Diğer Dallar
Sezonun 3. ‘Grand Slam’i olan Wimbledon Tenis Turnuvası’nda, tek bayanlar finalinde ABD’li kardeş raketler Serena Williams ve Venus Williams karşı karşıya gelecek. Turnuvada, g...
EMOJİLE

Sezonun 3. ‘Grand Slam’i olan Wimbledon Tenis Turnuvası’nda, tek bayanlar finalinde ABD’li kardeş raketler Serena Williams ve Venus Williams karşı karşıya gelecek.

Turnuvada, günün ilk yarı final mücadelesinde 2 numaralı seribaşı Serena Williams, 4 numaralı seribaşı Rus raket Elena Dementieva’yla karşı karşıya geldi.

Rakibi karşısında ilk seti tie break sonunda 7-6 kaybeden Serena Williams, oldukça zorlanmasına rağmen diğer setleri 7-5 ve 8-6 kazanarak adını finale yazdırdı.

VENUS ÇOK RAHAT

Wimbledon‘ı daha önce teklerde 2 kez kazanan Serena Williams’ın finaldeki rakibi ise daha önce 5 kez tekler şampiyonluğu kazanan ablası Venus Williams olacak.

Kardeşine oranla çok rahat biçimde finale yükselen Venus Williams, yarı finalde dünya klasmanının bir numarası Rus Dinara Safina’ya hiç şans tanımazken, 6-1 ve 6-0’lık iki set sonunda finalist oldu.

Venus Williams, geçen yılki finalde kardeşi Serena’yı mağlup etmişti.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi