“Bayrak”ta kota yarışı başlıyor

Diğer Dallar
Atletizmde 4×100 metre bayrak takımının, 2016 Rio Olimpiyatları’na kota alabilmek için yarışacağı 4 haftalık süreç Slovakya’da başlayacak. Türkiye Atletizm Federasyonunun (TAF) intern...
EMOJİLE

Atletizmde 4×100 metre bayrak takımının, 2016 Rio Olimpiyatları’na kota alabilmek için yarışacağı 4 haftalık süreç Slovakya’da başlayacak.

Türkiye Atletizm Federasyonunun (TAF) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Bayrak Milli Takımı, hafta sonu Samorin kentinde yapılacak 51. PTS Atletizm Yarışmaları’nda, kota mücadelesi verecek.

2016 Rio Olimpiyatları’na bireysel kota alan Jak Ali Harvey, Ramil Guliyev ve Emre Zafer Barnes’ın yer aldığı takımda, ayrıca İzzet Safer, Fatih Aktaş ve yedek olarak Furkan Şen de forma giyiyor.

TAF Sprint Koordinatörü Aydın Çetin gözetimindeki 4×100 metre bayrak takımı, Samorin’de Slovakya, Brezilya, ABD ve Küba takımlarıyla yarışacak.

Türkiye, bayraktaki kota mücadelesine Samorin’den sonra, 11 Haziran’da Erzurum’daki Uluslararası Sprint ve Bayrak Takımlar Kupası, 16 Haziran’daki Stockholm Diamond Lig ve 25 Haziran’da Romanya’daki Balkan Şampiyonası’nda devam edecek.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme