Sabri’ye kibarca ‘git’ dediler!

Basketbol
Galatasaray’da tam dikkatler dış transfere yönelmişken, iç transferde sözleşmesi sona eren kaptan Sabri Sarıoğlu’nun durumunun belirsizliği sarı-kırmızılı camiada tartışılmaya başlandı. Ge...
EMOJİLE

Galatasaray’da tam dikkatler dış transfere yönelmişken, iç transferde sözleşmesi sona eren kaptan Sabri Sarıoğlu’nun durumunun belirsizliği sarı-kırmızılı camiada tartışılmaya başlandı.

Geçtiğimiz sezon takımın 3 kaptanın biri olan Sabri’nin, normalde futbolu bırakan Ayhan ve ayrılması kesinlik kazanan Servet’in ardından birinci kaptan olması bekleniyordu. Bir önceki sözleşmesinde yılda maç başı hariç 1 milyon dolar kazanan Sabri’nin sözleşmesi ise henüz yenilenmiş değil.

Fatih Terim’in göreve gelmesiyle birçok futbolcunun kapasitesi artarken, Sabri’nin bu sezon istikrarsız bir grafik çizmesi ve sık sık sakatlanması sarı-kırmızılı forma altındaki kariyerini riske etmiş durumda. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda antrenmanların en çalışkan oyuncusu olan Sabri’nin bu sezonki antrenmanlarda, kendini zorlamaması ve fazla kilolarını verememesi nedeniyle teknik heyetin de güvenini yitirdiği öğrenildi. Bu yüzden sarı-kırmızılı yönetim Sabri’yle pazarlık masasına oturmayıp, Süper Lig kriterlerine göre oldukça düşük bir ücret teklif etti. Sabri’nin teklifi kabul etmemesi durumunda ısrarcı olunmayacağı ve başka bir kulübe transferi için yol açılacağı öğrenildi.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme