Basketbol

Sabri Twitter’ı Salladı!

Galatasaray, Orduspor’u devirerek Süper Final için geri sayımı sürdürürken, 2. yarıda Baros’un yerine oyuna giren kaptan Sabri Sarıoğlu, Twitter’da ‘trend topic’e girdi. Sarı-Kırmızılı ve diğer kulüp taraftarları, tecrübeli futbolcunun attığı..

Sabri Twitter’ı Salladı!

Galatasaray, Orduspor’u devirerek Süper Final için geri sayımı sürdürürken, 2. yarıda Baros’un yerine oyuna giren kaptan Sabri Sarıoğlu, Twitter’da ‘trend topic’e girdi. Sarı-Kırmızılı ve diğer kulüp taraftarları, tecrübeli futbolcunun attığı golü, ‘mizahi’ bir şekilde ele alıp ‘ironi’de bulundu.

Bu arada Süper Lig’de Sarı-Kırmızılı forma altında tam 874 gün aradan sonra gol atma başarısını gösteren Sabri, çok ilginç bir akşam yaşadı. En son golünü 2009-10 sezonunda 12. haftasında (8 Kasım 2009) Diyarbakır filelerine gönderen Sabri, lig kariyeri boyunca 232 maçta 14 gol kaydetti.

Maçın 66. dakikasında attığı gol sonrası soluğu tribünlerde alan Sabri, eşi Yağmur ve büyük oğlu Sarp ile kucaklaştı. Sarp’ı önce havaya kaldıran, sonra da kucağına alarak sıkı sıkı sarılıp öpen Sabri, büyük bir mutluluk yaşadı. Ancak Sabri’nin oyuna geri dönmesinden sonra, taraftarların da yaptığı müthiş tezahürat nedeniyle minik Sarp büyük bir korku yaşadı. Uzun süre ağlayan Sarp’ı, annesi Yağmur güçlükle yatıştırmaya çalıştı. Sarp, aynı korkuyu Necati’nin attığı gol sonrasında da yaşamıştı. Bu arada Sabri, maç sonrası taraftarın isteğiyle tribünlere ‘üçlü’ de çektirdi.

‘SABRİ REYİZ’ İÇİN NELER YAZILDI?

Benim toplarımın ulaştığı yere, sizin hayalleriniz bile ulaşamaz: Sabri Sarıoğlu.

Sabri Sarıoğlu ile 1 Nisan’a şimdiden girdik.. Şaka gibi!

1 Nisan kendini erken hissettiriyor. Türk Telekom Arena’dan Sabri Sarıoğlu’nun gol attığı haberi geldi.

Sabri Sarıoğlu bu gol ile seneye takımda olmayı garantiledi. Üzülsem mi, sevinsem mi bilemedim : )))

Dağlara Taşlara Sabri gol attı.

Sabri Sarıoğlu’da gol attığına göre dünyanın sonu gelmiş demektir, ben ölmeye gidiyorum, sizleri tanımak güzeldi.

Sabri Sarıoğlu taraftarlardan sonra oğlunu da korkuttu.

Bugün Türk futbol tarihinde bir dönüm noktasıdır. Ayarsız enerji Sabri Sarıoğlu topu kaleye isabet ettirdi.

Mayalar haklı çıktı 2012 dünyanın sonu, Sabri Sarıoğlu gol attı.

Sabri Sarıoğlu bile gol attıysa siz bu sınavı hayli hayli geçersiniz!

TFF’den açıklama: “Sabri Sarıoğlu’nun şutu kaleyi bulup gol olduğuna göre G.Sarayı daha fazla yormadan hükmen şampiyon sayıyoruz..”

Sabri attığı golün şaka olduğunu yarın acıklayacakmış 🙂

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL