Önce Kobe, Sonra Diğerleri

Basketbol
Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman, taraftara müjdeli haber verdi. Deron Williams’tan sonra NBA starı Kobe Bryant’ın transferi için de çalışmaların devam ettiğini be...
EMOJİLE

Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman, taraftara müjdeli haber verdi. Deron Williams’tan sonra NBA starı Kobe Bryant’ın transferi için de çalışmaların devam ettiğini belirten tecrübeli çalıştırıcı, "Kobe gibi bir ismi Türkiye’ye getirmek kolay bir iş değil. Bu konuda yönetimimiz çalışmalarını sürdürüyor. Şimdilik hiçbir problem yok. Eğer bir aksilik olmazsa Kobe Bryant bizimle birlikte olacak" dedi. Kobe dışında başka yıldızlar da alacaklarını kaydeden Ataman, "Kobe’nin yanı sıra başka yıldızları da kadromuza katacağız. Bunlar NBA’de lokavt bitse de bizimle kalacak isimler olacak. Taraftarımız hiç merak etmesin. Biz şov yapmak amacıyla bu transferleri yapmıyoruz, hedefimiz şampiyon olacak bir kadro kurmak" diye konuştu.

İTALYA’DA GÜNDEM KOBE
Bu arada İtalyan ‘La Gazzetta dello Sport’ gazetesi, Beşiktaş’ın Kobe’yi almak istiyorsa aylık bir milyon doları gözden çıkarması gerektiğini yazdı. Ancak alınan bilgilere göre THY sponsorluğunda bu transferi gerçekleştirmeye çalışan Beşiktaş, Kobe’ye aylık 500 bin dolar ödeyecek.

Sabah