Marşı Bile Hazır

Basketbol
Q7 ve Guti gibi futbol yıldızlarını büyüleyen Beşiktaş taraftarı, transferi artık an meselesi olan NBA süperstarı Kobe Bryant için marşını bile hazırladı: "Senelerce sürsün lokavt…Gelsin ar...
EMOJİLE

Q7 ve Guti gibi futbol yıldızlarını büyüleyen Beşiktaş taraftarı, transferi artık an meselesi olan NBA süperstarı Kobe Bryant için marşını bile hazırladı: "Senelerce sürsün lokavt…Gelsin artık Kobe Bryant…"

Basketbolda atağa kalkarak Deron Williams’tan sonra Los Angeles Lakers’lı Kobe Bryant’la da prensip anlaşmasına varan Beşiktaş, resmi sözleşmeyi imzalatabilmek için FIBA’dan çıkacak onayı beklemeye başladı. Türk Hava Yolları’nın (THY) bu transfere sponsor olacağını bildirmesiyle eli daha da güçlenen siyah-beyazlı ekibin, ABD’li oyuncunun menajerleriyle görüşmelere devam ettikleri öğrenildi. Aylık 500 bin dolar isteyen yıldız basketbolcuyu Türkiye’ye getirerek aynı zamanda adını dünyaya duyurmayı planlayan Beşiktaş’ın bu transfer için kasasından 300 bin dolar çıkacak.

TARAFTARI ÇILDIRTMAYIN
Şu an Filipinler’de ailesiyle tatil yapan ve oradan Çin’e geçekecek olan Kobe’nin transferi siyah- beyazlı taraftarlar arasında da heyecan yarattı. "Memphis’ten, Portland’tan topçu almayın, taraftarı çıldırtmayın.. Senelerce sürsün lokavt.. gelsin artık Kobe Bryant…"şeklinde marşlar besteleyen taraftarlar, paylaşım sitelerinden yönetime de mesaj gönderdiler.

Sabah