Kartal’dan Tarihin En Büyük Transferi

Basketbol
New Jersey Nets takımından Deron Williams’ı transfer ettikten sonra, Beşiktaş Antrenörü Ergin Ataman gözü Los Angeles Lakers’ın ünlü oyuncusu Kobe Bryant’a dikti. Ataman önümüzdeki h...
EMOJİLE

New Jersey Nets takımından Deron Williams’ı transfer ettikten sonra, Beşiktaş Antrenörü Ergin Ataman gözü Los Angeles Lakers’ın ünlü oyuncusu Kobe Bryant’a dikti.

Ataman önümüzdeki hafta Beşiktaş Yönetim Kurulu’yla beraber Amerika’ya gidiyor. Yahoo’ya yaptığı açıklamada, Ataman, Kobe Bryant ve menajeri Rob Pelinka ile bir görüşme ayarlayacaklarını duyurdu.

Ataman yaptığı açıklamada "NBA starlarıyla anlaşmaya varmaya çalışıyoruz. İlk olarak Deron ile anlaşmayı sağladıktan sonra yeni hedefimiz Kobe. Eğer Deron ile İstanbul’da oynamak isterse, onu ikna etmeye çalışacağız" dedi.

ATAMAN: BAŞKANIMIZ GELECEK HAFTA ABD’YE GİDECEK

Beşiktaş Cola Turka’nın antrenörü Ergin Ataman, kulüp başkanı Yıldırım Demirören’in gelecek hafta ABD’ye giderek NBA’in yıldız oyuncularından Deron Williams ile basın toplantısı düzenleyebileceğini söyledi.

Sport Illustrated’e konuşan Ataman, Deron Willams’ın New Jersey Nets’den olası transferi konusunda oldukça heyecanlı olduklarını, Türkiye’deki tüm kulüplerin ve basketbolseverlerin bu duyguyu paylaştığını belirtti.

Sabah