Inter arayışlara başladı

Basketbol
Kulüp Başkanı Massimo Moratti, hafta başında 28 yaşındaki Hollandalı yıldıza Galatasaray’dan gelen teklifi kabul etmişti. Bu gelişmeler üzerine Sneijder’in takımdaki durumunu Stramaccioni,...
EMOJİLE

Kulüp Başkanı Massimo Moratti, hafta başında 28 yaşındaki Hollandalı yıldıza Galatasaray’dan gelen teklifi kabul etmişti.

Bu gelişmeler üzerine Sneijder’in takımdaki durumunu Stramaccioni, "Wesley’e ne kadar güvendiğimi hiçbir zaman saklamadım. Sakatlanana kadar takım için elinden geleni yaptı. Fakat sonra birden işler değişti. Oyun şeklimiz ve projemiz değişince Sneijder’in takımdaki durumu da değişti" sözleriyle öncelikle Wesley’in düşük bir ihtimal kalsa bile takımda forma şansı bulmasının imkânsızlığını belirtti.

Stramaccioni ayrıca, "Wesley’nin yerini doldurmak için çalışmalarımız sürüyor. Onun gibi kaliteli bir oyuncuyu bulmak kolay değil. Ayrıca bulsanız bile satın almak da bir hayli zor. Yine de ay sonuna kadar transferi bitirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sonuçta trasnferler kadroyu güçlendirmek için yapılır ve biz de bu doğrultuda hamleler atmaya çalışıyoruz" sözleriyle Sneijder’in yerini doldurmak için çalışmalara başladıklarını dile getirdi.

Sneijder, bu sezon Serie A’da 5 kez Inter forması giyerken 1 de gol attı.

goal.com