“Büyük Transferle Takım Olunmuyor”

Basketbol
Sağlam, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (DOSABSİAD) Başkanı Selim Yedikardeş ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Tecrübeli teknik adam, burada yaptığı konuşmada, ...
EMOJİLE

Sağlam, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (DOSABSİAD) Başkanı Selim Yedikardeş ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Tecrübeli teknik adam, burada yaptığı konuşmada, merhum Nejat Biyediç anısına Velez Mostar ile yapacakları dostluk maçına, sanayicileri özel olarak davet ettiğini söyledi.

Takım hakkında da açıklamalar da bulunan Sağlam, ”Büyük transfer yapmakla, büyük takım olunmuyor. Önemli olan alt yapıdan oyuncu yetiştirip, takıma kazandırabilmek. Dünyada büyük kulüpler bu bilinçle çalışıyor. Para onlar için daha sonraki sıralarda yer alıyor” diye konuştu.

Selim Yedikardeş de Bursaspor’a her zaman destek sağladıklarını belirtti.

Biyediç anısına düzenlenecek dostluk maçının kendilerini mutlu ettiğini anlatan Yedikardeş, ”Biyediç vefat etmeden önce kurduğumuz ve halen 75 gencin spor eğitimi aldığı DOSAB Nejat Biyediç Futbol Akademisi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor” ifadesini kullandı.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme