10 euro’ya Sneijder forması!

Basketbol
Giuseppe Meazza Stadına özel aracıyla gelen Hollandalı oyuncu kendisini bekleyen kameraları görünce hızla uzaklaştı. Daha sonra İtalyan Sky Sport kanalına açıklama yaptığı öğrenilen Sneijder "Ben...
EMOJİLE

Giuseppe Meazza Stadına özel aracıyla gelen Hollandalı oyuncu kendisini bekleyen kameraları görünce hızla uzaklaştı. Daha sonra İtalyan Sky Sport kanalına açıklama yaptığı öğrenilen Sneijder "Benim için alınması zor bir karar. Pazartesine kadar illa bir karar vereceğim diye bir durum yok, transfer döneminin bitmesine 2 hafta var. Neler olacağını göreceğiz" dedi.

MORATTİ: "SNEIJDER KARAR VERMEKTE TAMAMEN ÖZGÜR"

Inter Başkanı Massimo Moratti ise yaptığı açıklamada "Sneijder karar vermekte tamamen özgür. Burda kalmayı da seçebilir gitmeyi de" derken, Hollandlı oyuncunun transfer konusunun uzaması ile ilgili soruya ise "Ben de kendime bu iş ne zaman sonlanacak diye soruyorum, bilmiyorum" şeklinde konuştu.

GÖZDEN DÜŞEN SNEIJDER’İN FORMALARINDA İNDİRİM

Inter taraftarları ise Sneijder hakkında bölünmüş durumda. Bazı taraftarlar gitmeli derken bazı taraftarlar ise ‘O bir şampiyon. Burda kalmalı" şeklinde görüş bildirdi. Stad çevresinde ise Sneijder formaları indirimli satılıyor. 25 euroya satılan formalar arasında Sneijder’in giydiği 10 numaralı Inter forması indirimde 10 euroya satılıyor.

Inter taraftarı Luciano Merretti ‘Sneijder takımdan ayrılırsa üzülürüm, çünkü bize lazım olan bir oyuncu. Takımın ona haksızlık yaptığını düşünüyorum. En ideal durum kulübün kontrat şartlarına uyup onu takımda tutmasıdır. Sanıyorum Galatasaray’la olan anlaşma sonuçlanmış gibi gözüküyor’ derken Enrico Mentana, "Sneijder kesinlikle kalmalı. O büyük bir oyuncu ve onu elimizde tutmamız lazım ama galiba artık gidiyor ve çok büyük bir hata yapıyoruz onu göndermekle" şeklinde konuştu.

Pescara maçını bekleyen minik İnter taraftarları da Sneijder’e olan hayranlıklarını gösterirken Matteo Clerici, "Parayı seçtiğine göre bu formayı hak etmiyor, kesinlike gitmeli. Biraz daha az kazanmayı seçip burada kalabilirdi..İstediği para ise Türkiye’ye gidebilir’ dedi.

Bir başka Inter taraftarı Andrea Serrani ise"Bizi bırakmamalı, o bir şampiyon. Kalbindeki mavi-siyahı gösterip ücretinde az bir indirime gitmeli ve burada kalmalı" yorumunda bulundu.

Fabio Pettardi ise Sneijder’in eşinin Milano’dan ayrılmak istemeyeceğini belirterek "Bence Milan araya girip Sneijder’i alacak. Sneijder’in aktrist eşinin Milano’dan ayrılmak isteyeceğini sanmıyorum, bu nedenle de Milan’a gitmesi olası gözüküyor bana göre. Gene de Türkiye’ye gidecek olursa Serie A bir şampiyon oyuncuyu daha kaybetmiş olacak, daha önce giden Zlatan İbrahimoviç, Samuel Eto’o ve Thiago Silva gibi" dedi.

milliyet