Yetişkin Sağlığı

Psikoloğunuza İnternetten Ulaşın

Psikologa gitmekten çekinenler veya yoğun yaşam temposunda vakit bulamayanlar için http://www.terapi.com adresinde yayına geçen siteden, online terapi hizmeti almak mümkün. Her işimizi internetten yapmaya o kadar alıştık ki nihayet terapi..

Psikoloğunuza İnternetten Ulaşın

Psikologa gitmekten çekinenler veya yoğun yaşam temposunda vakit bulamayanlar için http://www.terapi.com adresinde yayına geçen siteden, online terapi hizmeti almak mümkün.

Her işimizi internetten yapmaya o kadar alıştık ki nihayet terapi almak istediğimizde de artık internet imdadımıza yetişecek. Terapi.com, psikolog ve koçları, danışanlarla buluşturuyor. Tarayıcınız üzerinden bağlandığınız danışmanlar, görüntülü ve sesli olarak size terapi ve koçluk hizmeti veriyor.

Üstelik üye olmak tamamen ücretsiz. Hizmet almak istediğiniz uzmanın dakika ücretini siteden görüyor dilediğinizi seçerek ve görüşeceğiniz kadar parayı siteye farklı ödeme metodları ile yatırarak hizmet almaya başlıyorsunuz. Sadece Türkiye’yi de değil, Avrupadaki Türkleri de hedefleyen site, şimdiden 20 danışmana ulaşmış durumda. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL