Online psikolog tedavisi

Yetişkin Sağlığı
Online psikolog ile online terapi hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Online terapi hizmeti alma kararını verdiğinizde bu kararınızı son derece kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Nora Psikoloji...
EMOJİLE

Online psikolog ile online terapi hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Online terapi hizmeti alma kararını verdiğinizde bu kararınızı son derece kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Nora Psikoloji kliniğinin internet adresine giriş yapıp online terapi alacağınız uzman psikoloğu detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Birçok uzman psikolog sizlere en iyi şekilde terapi vermek için hizmet veriyor. Nora Psikolojinin internet adresi üzerinden bu psikologlar hakkında detaylı bilgi edindikten sonra seçtiğiniz psikolog için kolaylıkla randevu oluşturabiliyorsunuz. Oluşturacağınız randevunun tarihini ve saatini siz belirliyorsunuz. Böylelikle kendinize uygun olan gün ve saatte kolaylıkla seansınıza katılma imkanına sahip oluyorsunuz. Randevunuzu oluşturduktan sonra tek yapmanız gereken belirlemiş olduğunuz tarihte ve saatte seansınıza katılım göstermek olacaktır. Daha sonrasında psikolojik tedavi aldığınız psikolog ile birlikte tedavi sürecinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Online terapi için randevu oluşturma

Online terapi için randevu oluşturma Nora Psikoloji firması ile son derece kolaydır. Firmanın internet adresine giriş yaptığınızda direkt olarak karşımıza randevu oluştur butonu çıkacaktır. Burada 6 adımda kolay bir şekilde randevu oluşturabiliyorsunuz. İlk adımda psikologlar bölümü karşınıza çıkacaktır. Burada terapi almak istediğiniz psikoloğu seçmeniz gerekiyor. Daha sonrasında da terapi seçimi yapmanız gerekiyor. Yapacağınız terapi seçimi le fiyatlarda farklılık gösterebilir. Daha sonra tarih ve saat seçimi yapıp bir diğer adıma geçebiliyorsunuz. Diğer adımda da danışan bilgileri istenir. Danışan bilgilerinde isim, soy isim, gmail ve telefon numarası istenir. Bunları doğru bir şekilde doldurduktan sonra beşinci adıma geçebilirsiniz. Bu adımda almış olduğunuz randevunun bilgileri net bir şekilde listelenir. Daha sonrasında onay adımına geçip randevunuzu onaylayabiliyorsunuz. Onayla butonuna bastıktan sonra almış olduğunuz randevu onaylanır. Böylelikle Nora Psikoloji ile son derece kolay bir şekilde randevu oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca kliniğin internet adresinde bulunan whatsapp destek butonuna basarak da kolay bir şekilde randevu oluşturabiliyorsunuz. Bunun dışında kliniğin internet adresinde bulunan telefon numarasından da klinik yetkilileri ile iletişime geçip randevu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Online terapi süreci nasıl işler?

Online terapi almak isteyen kişiler öncelikle online terapi sürecinin nasıl işleyeceğini araştırırlar. Nora Psikoloji kliniğinden online terapi almaya karar verdiğinizde bu süreç Nora Psikolojinin uzman psikologları ile son derece başarılı bir şekilde geçer. Firmanın internet adresine giriş yapıp randevu oluşturduktan sonra seansınıza katılım göstermeniz gerekiyor. Seansınıza katılım gösterdikten sonra tedaviniz ne kadar sürecek, kaç seans daha almanız gerekecek tüm bu bilgileri psikologdan öğrenebiliyorsunuz. Uzman bir psikologdan psikoloji tedavi almak sizler için oldukça faydalı bir süreç olacaktır. Bu nedenle Nora Psikoloji ile uzman psikologlardan bireysel terapi alabilirsiniz. Ayrıca Nora Psikoloji kliniği ile aile danışmanlığı, çocuk ergen terapileri, bireysel terapi, online terapi gibi hizmetlerden de faydalanabiliyorsunuz. Birçok terapi yöntemini Nora Psikoloji uzman psikologları ile alabilirsiniz.