Dünya Yürüyüş Günü’nde merdivenler duracak

Yetişkin Sağlığı
Deposite Outlet, 3 Ekim Dünya Yürüyüş Günü nedeniyle obezitesiz bir yaşam için yürüyüş maratonuna hazırlanıyor. Obezite ile mücadele kapsamında Sağlık Bakanlığı işbirliğiyle gerçekleştirilecek aktivit...
EMOJİLE

Deposite Outlet, 3 Ekim Dünya Yürüyüş Günü nedeniyle obezitesiz bir yaşam için yürüyüş maratonuna hazırlanıyor. Obezite ile mücadele kapsamında Sağlık Bakanlığı işbirliğiyle gerçekleştirilecek aktivitede, 3 Ekim Çarşamba günü alışveriş merkezinde 13:00-13:15 saatleri arasında tüm yürüyen merdivenler durdurularak sağlıklı yaşama dikkat çekilecek. Uzman Diyetisyen Işın Sayın tarafından verilecek olan seminerde sağlıklı yaşama dair ipuçları verilirken, ziyaretçiler sağlıklı yaşama yönlendirilecekler.

Obezite ile savaş için yürüyen merdivenler duruyor, biz yürüyoruz…

Deposite Outlet, günümüzün en önemli sağlık sorunlarından biri olan obezite için harekete geçti. Sağlık Bakanlığı’nın Türkiye’deki tüm alışveriş merkezleri ile birlikte gerçekleştireceği etkinlik çerçevesinde, 3 Ekim Çarşamba günü 13:00-13:15 saatleri arasında tüm alışveriş merkezlerindeki yürüyen merdivenler durdurulacak ve ziyaretçiler günlük hayatta aktiviteye yönlendirilmeye çalışılacak. Deposite Outlet’in 3 Ekim Dünya Yürüyüş Günü nedeniyle hem obeziteye dikkat çekilecek. Uzman Diyetisyen Işın Sayın tarafından verilecek seminerde ise ziyaretçiler obezite hakkında bilinçlendirilecek,  ayrıca etkinlik sonrası birçok açıdan faydalı ve sağlıklı olan ayrıca kilo vermede etkin bir role sahip olan Mürdüm Eriği alışveriş merkezi ziyaretçilerine ikram edilecek.