Apple yeni sürprize hazırlanıyor

Yetişkin Sağlığı
9 Eylül’de iPhone 6’ın tanıtımını yapması ve aynı ay içinde piyasaya sürmesi beklenen Apple, büyük bir süprize imza atıp, merakla beklenen akıllı saat modelini kullanıcılarının beğenisine sunabilir. N...
EMOJİLE

9 Eylül’de iPhone 6’ın tanıtımını yapması ve aynı ay içinde piyasaya sürmesi beklenen Apple, büyük bir süprize imza atıp, merakla beklenen akıllı saat modelini kullanıcılarının beğenisine sunabilir.

Ntvmsnbc’de yer alan habere göre, Apple’a olan yakınlığıyla bilinen blog yazarı John Gruber, geçtiğimiz günlerde şirketin iWatch adını alması beklenen ilk akıllı saat modeli için gün saydığını iddia etti.

Daha önce Apple’ın piyasaya sürmeye hazırladığı ürünler hakkında yaptığı doğru tahminlerle adından söz ettiren Gruber, açıklamalarının büyük bir etki yaratması üzerine, bu bilginin şirketten gelmediğini ve tamamen kendi tahmini olduğunun altını çizdi.

Son zamanlarda sıklıkla dile getirilen söylentilere göre, Apple’ın kurucusu Steve Jobs’un ardından şirketin başına geçen Tim Cook, bir süredir zamanının büyük bir bölümünü iWatch’a ayırmış bulunuyor.

Apple’ın piyasaya sürmeye hazırlandığı iWatch’un fitness ve sağlık odaklı bir cihaz olması bekleniyor. Başka iddialara göre Apple, 9 Eylül’deki tanıtımını iPhone 6’ya ayıracak ve  iWatch’u Ekim ayı içerisnde tanıtacak.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme