Darülaceze sakinleri Beylikdüzü halkıyla oruç açtı

Ramazan Etkinlikleri
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Darülaceze Başkanlığı sakinleri Beylikdüzü Belediyesi’nin davetlisi olarak iftar programına katıldı. Başkan Uzun`un ev sahipliğinde Fatih Sultan Mehmet Camii avlus...
EMOJİLE

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Darülaceze Başkanlığı sakinleri Beylikdüzü Belediyesi’nin davetlisi olarak iftar programına katıldı.

Başkan Uzun`un ev sahipliğinde Fatih Sultan Mehmet Camii avlusunda düzenlenen iftar yemeğinde Beylikdüzü halkıyla oruçlarını açan Darülaceze sakinleri yemeklerini yedikten sonra, etkinlik alnındaki ramazan programına katıldı.

Başkan Uzun`un Darülaceze sakinleriyle birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan’ın da bulunmak istediğini ancak Ankara’da toplantısının olması dolayısıyla katılamadığını ve kendilerine selamlarını gönderdiklerini söyledi. Darülaceze sakinlerinin iftarına eşlik eden AK Parti İstanbul Milletvekili Halide İncekara, Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun ve AK Parti İlçe Başkanı Av. İbrahim Bülbüllü, misafirleriyle yakından ilgilendi ve onlara çeşitli hediyeler verdiler.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme