Türkiye İle Bağım Derin

Yerli Müzik
Sami Yusuf, bir basın toplantısı düzenleyerek 4 Eylül akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi‘nde vereceği konser hakkında bilgi verdi. Konser sırasında Sezen Aksu ile birlikte hazırladıkl...
EMOJİLE

Sami Yusuf, bir basın toplantısı düzenleyerek 4 Eylül akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi‘nde vereceği konser hakkında bilgi verdi. Konser sırasında Sezen Aksu ile birlikte hazırladıkları bir şarkıyı da seslendireceğini anlatan Yusuf, halen Aksu ile tanışmadığını ancak hayranı olduğunu söyledi. İlahi söyleyen bir sanatçı olarak tanındığını anlatan Sami Yusuf, ancak içinden gelen her şarkıyı da dillendirdiğini aktardı. Yusuf, sadece müziğini yapmak istediğini ve herhangi bir etiket peşinde olmadığını kaydetti. Yusuf, "Türkiye’ye kökten bağlıyım. Bu benim için çok önemli" ifadelerini kullandı. Yusuf, hayranlarına eski müzik şirketi tarafından kendi ismiyle piyasaya sürülen bir ”korsan” albümü olduğu uyarısında bulunarak, bu albümü almamalarını istedi. Ünlü sanatçı, emek verdiği bir işe saygı duyulmadan kullanılmasının kendisini çok yıprattığını kaydetti.

Türkiye’de sevdiği ve dinlediği çok sayıda sanatçı olduğunu kaydeden Sami Yusuf, "Ulaşılmaz bir star olmayı hiç düşünmedim. İnsanlarla diyalog halinde olmayı çok seviyorum. Dürüstçe ve kalpten yapılan her türlü müziği seviyorum" şeklinde konuştu.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme