Phil Collins’ten Kötü Haber

Yerli Müzik
Efsanevi İngiliz rock grubu Genesis’in yıldızı olarak parlayan, solo çalışmalarıyla büyük başarı kazanan Phil Collins, sağlık problemlerinden ötürü müziği bırakmak istediğini açıkladı. 60 yaşınd...
EMOJİLE

Efsanevi İngiliz rock grubu Genesis’in yıldızı olarak parlayan, solo çalışmalarıyla büyük başarı kazanan Phil Collins, sağlık problemlerinden ötürü müziği bırakmak istediğini açıkladı. 60 yaşındaki Collins, “Müziği bırakmak için oldukça iyi bir zaman, kimsenin beni özleyeceğini sanmıyorum” diyerek günümüz müzik piyasasıyla arasındaki uçurumun da altını çizdi. İşitme problemleri, çıkık bir omur ve ellerindeki sinirsel hasarlardan şikâyetçi olan Collins, FHM Dergisi’ne verdiği röportajda “Bugün MTV Müzik Ödülleri Seremonisi’ne bakıyorum ve bu dünyaya ait olmadığımı biliyorum’ şeklinde konuştu.

İSVİÇRE’DE YALNIZ YAŞADI
2007’de bitirdiği üçüncü evliliğinin ardından İsviçre’de yaşamına yalnız devam eden ünlü yıldız, kendini müzik dünyasından tamamen soyutladı. Sanatçı 7 Grammy ve bir Oscarlı kariyerinin, beraberinde sağlık sorunları getirdiğine işaret etti: “İnsanların benden nefret etmesi neredeyse hiç şaşırtıcı değil, yaptığım işlerin hepsi hayal bile edilemeyecek boyutlarda başarılar elde ettiği için üzgünüm” dedi. Albümleri 150 milyondan fazla satan Collins, üçüncü eşi Orianne Cevey’den olan çocuklarıyla daha fazla ilgilenmek istediğini söyledi.

DIŞ HABERLER
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme