Jennifer Lopez Özür Diledi!

Yerli Müzik
KKTC‘deki konserini iptal ettiği için Türkiye‘de tepki toplayan ve 40 milyon dolarlık dava açmakla tehdit edilen Jennifer Lopez özür diledi ama konser yine de gerçekleşmeyecek. Kuzey Kıbrı...
EMOJİLE

KKTC‘deki konserini iptal ettiği için Türkiye‘de tepki toplayan ve 40 milyon dolarlık dava açmakla tehdit edilen Jennifer Lopez özür diledi ama konser yine de gerçekleşmeyecek.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde 24 Temmuz’da vereceği konseri iptal eden Jennifer Lopez‘in internet sitesinde de, Jennifer Lopez insan haklarını suistimal eden hiçbir devleti, ülkeyi ya da rejimi bilerek desteklememektedir. Bu iptal kararını vermesi Lopez‘e, mevcut durumun ve Kıbrıs‘taki şartlar göz önünde bulundurularak danışmanları tarafından tavsiye edilmiştir. Bu, bölgenin politik gerçeklerine olan hassasiyetimiz sonucu verilmiş bir ekip kararıdır" ifadeleri yer almıştı.

Bunu üzereine büyük tepki toplayan Lopez‘e organizyon şirketinin 40 milyon dolarlık dava açacağı açıklanmıştı.

Lopez bu gelişmelerin ardından önce resmi sitesindeki açıklamayı kaldırdı, ardından organizatör Cüneyt Ortan‘a yolladığı elektronik postayla özür diledi.

Lopez, elektronik postada "Benimle ilgili gelişen bu durumdan çok üzgünüm. Söz konusu açıklama bilgim ve onayım olmadan yapılmıştır. Oysaki politik konularda yorum yapmamak benim kişisel prensibimdir. Dünyanın her tarafındaki hayranlarımı seviyorum. Eğer meydana gelen bu durumdan üzülenler ve alınanlar oldu ise içtenlikle özür dilerim. Gerçekten çok üzgünüm" ifadelerini kullandı.

Tazminat davasından kurtulmak için özür dilemek zorunda kaldığı söylenen Lopez‘in konser kararı ise değişmiş değil.