İşte Facebook’un En Popüler İsmi

Yerli Müzik
Facebook’un en çok takip edilen ünlüsü en yakın rakipleri Justin Bieber ve Lady Gaga’yı geçerek ilk sıraya oturan Eminem 30 milyon hayrana ulaşan ilk sanatçı olarak sosyal medya sitesi Fac...
EMOJİLE

Facebook’un en çok takip edilen ünlüsü en yakın rakipleri Justin Bieber ve Lady Gaga’yı geçerek ilk sıraya oturan Eminem 30 milyon hayrana ulaşan ilk sanatçı olarak sosyal medya sitesi Facebook’ta bir rekora imza attı.

 

Detroitli rapçi Eminem 30 milyon hayrana ulaşan ilk sanatçı olarak sosyal medya sitesi Facebook’ta bir rekora imza attı. An itibariyle takipçi sayısı 30 milyon 400 bine yaklaşan şarkıcının en yakın rakibi 30 milyon yüz bin hayranıyla Lady Gaga… Üçüncü sırada da 23 milyonu bulunan Justin Bieber yer alıyor.

 

Eminem’in bir diğer başarısı ise 2.7 milyon olan takipçi sayısını sadece bir yıl gibi kısa bir sürede 11 katından bile daha fazlasına çıkarması olarak gösteriliyor. Ancak diğer bir sosyal medya platformu olan Twitter’da Lady Gaga liderliğini koruyor. Gaga’nın 8.7 milyon takipçiye sahip olduğu sitede Eminem’in 3.4 milyon takipçisi bulunuyor.

 

İHA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme